Wpis z mikrobloga

Trolle CPK-owe coraz głupsze, czy coraz bardziej zdesperowane? Chyba skończyły się klasyczne argumenty, zaczynamy więc serię argumentów czaso-przestrzennych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tzn.: musimy budować CPK, bo jakieś państwo 8000 km dalej buduje nowe lotnisko xD A ten wspaniały argument doprawimy odrobiną ironii "Szalona megalomania w Kambodży" i teraz to już argumentacja niepodważalna xD Poprzedni argument autora był równie ambitny, tj.: budowę CPK rekomendowano już 15 lat temu, więc na pewno tu i teraz ma sens.

A ja przytoczę klasyczne pytanie: czego się tak boicie, wyznawcy CPK? Czemu zwykły audyt budzi u was tak paniczny strach, że za wszelką cenę chcecie go uniknąć? Przecież wasz projekt ma się tak dobrze, że na pewno się obroni w audycie.

BTW.: ten bystry autor załączonej treści sam uważa mnie za trolla, twierdząc, że non stop siedzę na tym tagu. Chyba zapomniał kliknąć we własny profil, zobaczyłby wtedy, że sam właściwie nie pisze o czym innym jak CPK xD

#cpk #lotnictwo #samoloty
lhotse89 - Trolle CPK-owe coraz głupsze, czy coraz bardziej zdesperowane? Chyba skońc...

źródło: 041559039

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@lhotse89: skrzyżowane 29/33 na EPWA bez możliwości budowy kolejnego, dlaczego ludzie nie potrafią tego zrozumieć?


@cohontes: po co nam kolejne skrzyżowanie na EPWA? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, to co ma skrzyżowanie na EPWA do audytu CPK? Bo już wątku zwiększania przepustowości nawet mi się nie chce rozpoczynać na nowo;)
  • Odpowiedz