Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner: wytnij jeszcze otwór w środku, weź bardziej obcisłe i krótsze, a potem się zapytaj czy zwrócisz na siebie uwagę. Zasada jest taka - jeśli wyjdziesz w czymś na ulicę latem, to możesz w tym iść na siłownię. Osobiście unikam "damskich" siłek, gdzie przychodzą jakieś glonojady strzelać selfie, więc nie mam z tym problemu. Chcesz, to możesz z gołą dupą chodzić albo ubrana jak Eskimos - nic mi do tego i
@kyIiejenner: Przejrzałem na szybko Twoje wpisy. Straszny toksyk z Ciebie. Dupa to nie wszystko, charakteru nie zmienisz. Takze, beda sie gapić, niejeden zarucha, ale finalnie i tak Cie wyrzuca jak śmiecia, że będziesz prosić o atencję na portalu z normikami. Elo i z fartem.
@kyIiejenner szczerze to takie spodenki są myślę najwygodniejsze i to trochę #!$%@?ące że musisz się zastanawiać czy je założyć bo ktoś się będzie patrzał, najlepiej to jak ktoś się patrzy zacząć się na tą osobę też tak głupio patrzeć jest szansa że się odczepi
@kyIiejenner: Zdradzę ci sekret. Samce alfa/sigma o których marzysz czują co najwyżej krindż kiedy widzą kolejną atencyjną dupę na siłowni, a zazwyczaj po prostu obojętność, bo to dla nich towar codziennego użytku. Zainteresujesz jedynie przeciętniaków i z takim prawdopodobnie skończysz, bo co masz więcej do zaoferowania niż seks? Nie wiem, ale się domyślam
albo ze jakiekolwiek spodenki to jest powod zeby sie gapic dziewczynom na tylek


@kyIiejenner: To jest Natura. Niby dziewczyny jak się patrzą na wzrost i szerokość barków to też są creepami?