Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że na wykopie nie ma ukraińskich trolli. To absolutnie czysty przypadek, że kilkunastu użytkowników regularnie, każdego dnia, dodaje wpisy które wychwalają Ukrainę i których narracja akurat dziwnym zbiegiem okoliczności całkowicie pokrywa się z tym co głoszą ukraińskie media, oraz sam Zełeński. Dziwnym przypadkiem jest również, że te konta wzajemnie się plusują i wspierają. Absolutnie nie powinno nas też dziwić, że niektóre z nich robią to już od samego początku tego konfliktu, a nawet to, że zostały na początku tego konfliktu założone.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#rosja #ukraina #wojna
  • 37
@jedrzejk: Tak, kraj na skraju bankructwa, który nie ma pieniędzy na wojne stać na trolle internetowe.
Ja np jestem takim trollem SBU, który nieraz udowadniał kim jest czy to na wykopie czy na discordzie.

Napewno nie ma Polaków, którzy widzą w porażce rosji kwestie taką jak "być albo nie być", bo przecież nam nigdy nie zagrażali, nasi bracia raaasjaaanie nigdy nam nic złego nie zrobili w historii ani nigdy wgl, a
to nie ja mam przeglądać, tylko ty masz dać dowód na swoje bzdety.

jest nie masz dowodów to nie gadaj głupot.


@msr99: Sram na twoje dowody gościu, kto ma wiedzieć ten wie i tyle.
Jeżeli nie interesujesz się tematem, to co się udzielasz? Wiesz okrągłe zero o sytuacji Ukrainy w tym momencie
@msr99: Budżet Ukrainy polecam przejrzeć, mniej kasy idzie na wojsko bo przychody są żałosne.


@BayzedMan: https://www.money.pl/gospodarka/ukraina-szykuje-sie-na-ciezki-rok-rekordowy-budzet-na-wojsko-ale-to-nie-koniec-zmian-6979655202626528a.html

masz zakłamany

Wiceminister obrony Ukrainy Jurij Dżyhyr przedstawił budżet resortu na 2024 r. Wydatki zaplanowano na poziomie 1164 mld hrywien (30,2 mld dolarów). To rekordowy budżet obronny w historii kraju - dziesięć razy większy niż w roku 2021 - podaje Ośrodek Studiów Wschodnich. Eksperci OSW mówią też o wyraźnej zmianie tonu ukraińskich generałów.


nadal