Wpis z mikrobloga

Prosze panstwa! Tytul najbardziej obrzydliwego p0lczyska roku 2023 wygrywa oczywiscie z ogromna przewaga nad konkurencja i bezapelacyjnie Anna Lewandowska. Gratuluje. Najwieksze osiagniecia Ani w dziedzinie bycia klasyczna p0lka ze wszystkimi negatywnymi cechami jakie niesie ze soba to okreslenie to:
- kompromitowanie meza na kazdym kroku
- obcieranie sie calymi dniami o obcych, spoconych chlopow bez koszulek
- obrazanie Boberta, ze łon to mial panie talent dlatego tak dobrze kopie w balona a ja to dopiero musialam sie w zyciu napracowac
- wynajecie i oplacenie dwoch spamujacy gunwno kont na wypoku, ktore calymi dniami (z wyjatkiem weekendow i swiat bo wtedy wolne) obrazaja i szkaluja polskich chuopow. Wszystko to robione w zemscie za wykrycie afery baciatowej przez wypok.
- afera baciatowa
- kompromitujaca i zalosna pokazowka z odnowieniem przyrzeczen malzenskich w celu ukrocenia plotek, ze Ania zdradza Boberta i ze w ogole u nich to jest wszystko gitara a media glupoty gadajom
- wyjechanie na kilka dni na Dominikane sam na sam z jednym ze swoich trenerow baciatowych
- wymienie 3 najprzystojniejszych pilkarzy w skladzie Ramos, Pique, CR7. No niestety dla Boberta zabraklo juz miejsca
- posiadanie gleboko w 4 literach Boberta i nie przyjechanie na stadion Narodowy w celu wsparcia i dopingowania meza w najwazniejszym meczu, kluczowym jesli chodzi o awans Polski na Euro 2024. No niestety jej imprezka urodzinowa w Hiszpanii byla dla naszej perfekcyjnej zony wazniejsza. Polska oczywiscie uwalila ten mecz
A to tylko niektore z jej "zaslug" za rok 2023. Brawo i gratulujemy. Czekamy na wiecej w nastepnym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kamil-tika - Prosze panstwa! Tytul najbardziej obrzydliwego p0lczyska roku 2023 wygry...

źródło: Screenshot 2023-04-21 16-08-08

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
mozesz byc milionerem ale jak zaczna sie zakola robic to p0lka wybierze mokebe co ja zeszmaci i zostawi ehh its ołwa robercik widzimy sie na tagu
  • Odpowiedz
kompromitowanie meza na kazdym kroku


@kamil-tika: #!$%@? ale ten Mezo to ma #!$%@? w życiu. Nie dość że są dosłownie portale o tym że się nienawidzi Meza, to go Lewandowska cały czas kompromituje
  • Odpowiedz
  • 27
@HADESP2K

mozesz byc milionerem ale jak zaczna sie zakola robic to p0lka wybierze mokebe co ja zeszmaci i zostawi ehh its ołwa robercik widzimy sie na tagu


Nie do końca...
  • Odpowiedz
  • 43
@kamil-tika W sumie mimo sławy i kasy to reprezentują takie statystyczne polskiego małżeństwo. Ona p0lka bez szacunku do męża umiejszajaca jego dokonania, jednocześnie przypisuje sobie jakieś zasługi. A on beciaki nie potrafiący się postawić i godzi się na wszystkie co p0lka wymyśli.
  • Odpowiedz
  • 2
@telemark

@kamil-tika: tak na prawdę to Mamaboss to Robert a WyzwolonaPodrozniczka to Anka Lawendowska. Bobek pozwala żonie na te ekscesy innego wytłumaczenia nie ma.


To Anka pozwala Robercikowi pozwalać na jej ekscesy. Robercik nic nie może bo to typowy Polski beciak.
  • Odpowiedz
@HADESP2K: Po prostu Robert to typowy polski mężczyzna tresowany na beciaka pantoflarza. A Anka stała się kobietą wyzwoloną bo za młodu nie miała okazji się wyszaleć, to teraz się goni- taki damski kryzys wieku średniego.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
lewy tego kocmołucha powinien dawno zostawić i wziąć jakąś azjatke 25 letnią


@TTedbundYY: tylko wykopek może być tak głupi i myśli, że azjatka będzie go kochać... Azjatki to największe materialistki na świecie. Nie wiem jak z wiernością u nich ale traktują mężów jak skarbonki.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Bobert za dużo jej wybacza, pewnie mu niezłe wkręca bajki, że te wszystkie chady, które się o nią ocierają to tak tylko przypadkiem. U mnie we wsi jest takie powiedzenie: "Jak suka sama nie da to pies nie weźmie". A ja myślę, że Bobert nie jest cuckoldem, tylko że on nie do końca czai co się wokół niego dzieje, choć pewnie się domyśla. Ta manipulantka owinęła go wokół swego
  • Odpowiedz