Wpis z mikrobloga

Mirki i Miruny.

W 2024 uznałem że rozpocznę moją przygodę z kryptowalutami. Chciałbym żeby wszystko przebiegło bez większych problemów z urzędami skarbowymi czy innymi instytucjami. Jestem w temacie kompletnie zielony gdyż moja aktualna wiedza sprowadza sie do tego by kupić tanio i sprzedać drogo. Ktoś coś doradzi dla świeżaka?

#kryptowaluty #finanse
  • 16
@lesnyy po pierwsze zadaj sobie pytanie dlaczego akurat teraz chcesz wejść ? Prawdopodobnie dlatego,że wszyscy zaczęli gadać jak to BTC rośnie i wszyscy zarabiają a ty nie i też byś chciał. Weź pod uwagę że oni prawdopodobnie kupili wcześniej dlatego cieszą się teraz zyskami. Jeśli teraz kupisz to oczywiście jest szansa że też zarobisz ale jest też spora że stracisz jakąś część włożonego kapitału. Od siebie dodam ci dobra radę: kupuj jak
via Android
  • 0
@pokipoki Jaka platforma do handlu krypto? Nie ukrywam że dopiero zaczynam w tym wszystkim i zanim dokonam pierwszych zakupów chce wszystko sobie jako tako przemyśleć
@lesnyy od 2017r siedziałem na bittrexie ale zawinął się na koniec 2023r . Teraz przerzuciłem się na binance. Mimo problemów prawnych z binance mam nadzieję że również przez kilka lat tu posiedzę. Ale jest wiele polecanych giełd.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.