Wpis z mikrobloga

Pamietam jak kiedys bylem z jedna swinia to jej nie pasowalo, ze po chlopsku ja witalem na przywitanie w sensie mowilem po wejsciu do domu np. "no elo co tam?" albo "siema jak jest?". Gadala, ze tak sie swojej dziewczyny nie wita tylko kolezke i ze mowi sie "czesc" albo "hej/hejka" itd. Wiadomo, ze jakby chad powiedzial "elo mordo jak jest?" a pozniej zayebal z pol obrotu kopa na leb jak Chuck Norris to bylaby gitara a jak polak, robak, zakolak, zwykly miras mowi "elo" to nie dobra jest, tak sie nie mowi bo to nie ladnie.

kamil-tika - Pamietam jak kiedys bylem z jedna swinia to jej nie pasowalo, ze po chlo...

źródło: Bez nazwyff

Pobierz
  • 14
@Tata_Kasi: mam kolezanki ktorych witam wlasnie slowami elo albo siema i one tez mnie tak witaja a nawet sobie graby zbijamy jak z innymi chlopami. Mysle, ze tutaj bardziej chodzilo o gen chada a raczej jego brak u mnie i dlatego to przeszkadzalo xD
mam kolezanki ktorych witam wlasnie slowami elo albo siema i one tez mnie tak witaja a nawet sobie graby zbijamy jak z innymi chlopami.


@kamil-tika: mi chodziło o łaskę z którą jesteś, nie koleżanki z podwórka.
Mając 16 lat to pewnie i tak można, ale już 20 lat dziewczyna będzie chciała żeby jej chłopak traktował ją wyjątkowo
Każda laska chce być wyjątkowa dla swojego chlopa
@Tata_Kasi: sranie w banie inny kumpel tak samo mowi do swojej teraz juz zony i tez graby z nia zbija i nie ma problemu a swinie to lubia z niczego afery robic wiec zawsze cos sie znajdzie wystarczy tylko chciec. Problemem jest bycie nie chadem i stad caly problem xD
inny kumpel tak samo mowi do swojej teraz juz zony


@kamil-tika: jedna jaskółka wiosny nie czyni. Wiadomo że pojedyncze przypadki to znajdziesz w każdej dziedzinie. Ja nawet znam dziewczynę która nie dała się poderwać mokebe bo wolała przeciętnego Polaka który zarabia 5k. Czy to oznacza że mokebe nie mają szans u polek?