Wpis z mikrobloga

Ale chłop #!$%@? z tą Australią Cash jeśli to czytasz to wiedz że choćbyś poleciał na Marsa to nic ciekawego nie pokażesz bo twoje podróże są poprostu nudne. Tutaj trzeba zmienić nie kraj a sposób podróżowania. I jeszcze chłop myśli o napisaniu książki - to dopiero będzie HIT. XD O ile taki faza napial książkę bo w jego początkowych podróżach faktycznie była jakaś przygoda i coś niestandardowego (miał przynajmniej o czym pisać) To o czym napiszę taki Cash? O tym co jadł na śniadanie i o cenach w marketach? Od roku filmy o niczym totalne dno. Szukanie czegoś co urwie mu dupę to już błędne koło i chyba powinien to wiedzieć że mało go w zyciu zaskoczy jeśli chodzi o atrakcje turystyczne.

Więcej raczej nie obejrzę już jego filmów ( za jakiś czas może dam jeszcze szansę) #vlogcasha #podroze #australia #bezplanu #youtube
Megasuper - Ale chłop #!$%@? z tą Australią Cash jeśli to czytasz to wiedz że choćbyś...

źródło: temp_file4442872979859919676

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megasuper: przestałem ogladać chociaż kiedyś jak nie dobijał 200k subów to oglądałem nawet czesto. Turcja była jeszcze ok. Teraz nuda, nic nie pokazuje, debil spi do 14 "podróżujac" a jeszcze inni mu płacą.
  • Odpowiedz
@czlapka: po co ma kombinować jeśli ludzie potrafili mu płacić po 25k za siedzenie na dupie? Pewnie na mieszkanie odłożone, teraz tylko jak zmonetyzować i się nie narobić
  • Odpowiedz
@cohontes: Dalej płacą. I to jest jego problem bo sprawia wrażenie że coraz mniej chce mu się to robić ale jednocześnie ciężko zrezygnować z latwej kasy :)
  • Odpowiedz
@Megasuper: jeszcze dwa lata temu oglądałem każdy jego odcinek vloga. Zwłaszcza z podróży po Amerykach, Kubie. Potem nowe serie zaczęły mnie irytować. Miałem wrażenie jakby trochę palma strzeliła do głowy i zamiast fajnych materiałów pojawiały się denne materiały z innymi „infuancerami” jak np. Z Anita wu - chyba tak to się nazywało. Potem doszło namolne reklamowanie produktów ze współprac reklamowych, co zniechęciło mnie ostatecznie. Cofnełem suba, IE oglądam vlogów od
  • Odpowiedz