Wpis z mikrobloga

Ehh się zastanawiam czy wykupić fachową analizę mordy, po to żeby mi ewentualnie napisał że its over.
Czasem mi się wydaje że nie jest aż tak tragicznie, a czasem, że tragicznie. Nie wiem co jest bliższe rzeczywistości, pewnie drugie ale chciałbym się upewnić, bo chyba czas najwyższy przestać copować, skoro wciąż nigdy za rękę a już 29lat.
Waszym zdaniem warto? #przegryw #redpill
anonanonimowy321 - Ehh się zastanawiam czy wykupić fachową analizę mordy, po to żeby ...

źródło: g9t4mfsw5397cxwb8zw19c2ficr8

Pobierz
  • 28
@77023: Trudno być obiektywnym wobec swojej osoby. To takie ocenianie wizualne czy na podstawie wymiarów? Myślę że tak bardziej wiarygodne będzie zlecenie oceny. Dodatkowo jeszcze on ocenia frame, wzrost, status społeczny i na odost tego ocenia ogólna atrakcyjność oraz mordę osobno. Nie wiem czy przykłada się do tych ocen, ale recenzje niby ma dobre, to może tak. Nie zbiednieje to aż 100zl, może i będzie głupio wydane, ale chciałbym żeby obiektywnie
@anonanonimowy321: ocenianie na bazie wymiarów jak i wizualne typu czy masz zmarszczki, pryszcze, podkrążone oczy, cechy typowo białe, czytaj np niebieskie oczy, wafel dokładnie na tej samej podstawie ocenia, z tym że pomija kwestie etniczne
@anonanonimowy321: ja nawet się nad tym nie zastanawiam czy jestem brzydki, bo brak zainteresowania moją osobą przez osoby płci przeciwnej dobitnie o tym świadczy. Jeśli masz ponad 20 lat (ja mam 22) to masz za sobą szkołę podstawową, gimnazjum, średnia i studia/pracę albo jedno i drugie, zatem masz do czynienia ze sporą ilością ludzi więc przypadku tutaj nie ma.
@anonanonimowy321: wiem jak to jest, aczkolwiek od dłuższego czasu staram się ograniczać cope'owanie do zera. Tyczy się to wszystkich aspektów np coś w samochodzie nie działa jak należy to zakładam od razu najgorsze co mogą powodować takie objawy a nie cope'uje że to jakaś wypięta wtyczka, coś się wykręciło itp. Co najwyżej się miło zaskoczę. Moim zdaniem dużo to ułatwia bo bazujesz na faktach a nie złudzeniach czy przypuszczeniach. Dopóki nie
@Niluseq: @anonanonimowy321 To też słuszna uwaga- koleś którego tutaj postujesz zupełnie się nie zna na temacie, widać wyraźnie, że nie ogrania podziału pretty boy/slayer/gigachad i wszystkich ocenia według ideału chada i nie bierze pod uwagę pozostałych dwóch archetypów.
@CowiekDebil: moim zdaniem się zna. Dicaprio tam miał jedną z najlepszych ocen, Lachowski też Właśnie fajnie tłumaczy o co w tym wszystkim chodzi, jak dla mnie jeden z lepszych blackpillowcow/redpillowcow. Road to 1% na yt. Do wyglądu pretty Boya jest mało osób predysponowanych, tylko im pasuje styl skinny, zdecydowana większość musi nadrabiać dymofrizmem (siłownia itp)
@anonanonimowy321: nie wysylaj nikomu z wykopu swoich zdjec, ani nie płać żadnym naciagaczom. Zakładasz konto na tinderze, jak sie boisz, ze cie ktos tam znajdzie to zmien lokalizacje na inne duze miasto wojewódzkie poprzez wtyczke fakegps do przegladarki. Patrzysz jakie rozowe i w jakiej ilosc daja ci matche, nie ma lepszego sposobu na ocene swojej atrakcyjności - w dodatku calkowicie za darmo!