Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu #selfcare #kosmetyki #niebieskiepaski #skora #samiecalfacontent
Nowy rok to czas na selfcare
Hej w związku z tym, że pielęgnacja wokół siebie daje mi dużo
przyjemności, uspokaja, szukam kosmetyków dla mężczyzny, bez problemów skórnych aby wyglądać i czuć się jeszcze lepiej. Jakie fajne gadżety można kupić? zamówiłem już dermapena, minoxidil na zarost. Czy te pistolety co reklamują na insta przykłada się do twarzy jakieś pik pik robi to działa czy to zwykły scam?
W co warto zainwestować? Co sami używacie i polecacie? Jaki jest must have bo ja się totalnie nie znam (używam kremu 2 razy na rok i czas to zmienić i zadbać o siebie)
Bez czego do selfcare teraz nie wyobrażacie sobie życia?
  • 5
@Wojtegs: cerave jest dobre dla skóry suchej, atopowej, w trakcie kuracji, po zabiegach. jeśli
masz normalną to spokojnie możesz kupić lepsze marki za mniejsze pieniądze. pistolety to scam. gendering kosmetyków to jeszcze większy scam. napisz jaką masz cerę, wiek, budżet bo bez tego to nic nikt ci nie doradzi
  • 0
@kissmybattery: dzięki za zainteresowanie bo jestem całkowicie w tym zielony nawet nie wiem jaki mam typ cery. Raczej normalna, bez trądzików, 2 razy na miesiąc jakiś syfek malutki wyskoczy ale to przez wyciskanie raczej. Ogólnie jej stan oceniam na 8/10. Bardziej chodzi o to aby zatroszczyć się o to co będzie za pare lat :D . Mam 23 lata budżet sky is the limit ale fajnie byłoby zmieścić się z jakimś
@Wojtegs: jak nie masz problemów to z dobrym skincare nigdy nie będziesz musiał odwiedzać kosmetyczek. w nawiasach moje propozycje wszystkie do dostania za 20-50pln w hebe: jak masz 23 lata to nawilżenie i antyoksydanty (orientana bogaty krem kurkuma na noc, aloesove nawilżający krem na dzień), krem z filtrem na słońce (revox daily sun shield), mycie delikatnym żelem bez siarczanów (zdecydowana większość w sklepach), tonik bez alkoholu (już nawet najtańsze ziaje nie