Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie chcecie mieć kaca, to najedźcie się jakiś mocno kolorowych owoców, napijcie herbaty, zjedźcie witaminy, nachlejcie się wody do porzygania.
Stres oksydacyjny i odwodnienie to główne powody kaca. Oksydacja komórek zostaje zatrzymana kiedy w organizmie lata pełno antyutleniaczy, które sie utleniają zamiast waszych komórek, czyli witaminy też.

#sylwesterzwykopem #alkoholizm #sylwester
  • 11
@BayzedMan: Chciałem zauważyć, że jak już się nawpierddalasz tego wszystkiego, opijesz wody do porzygania, to zwrócisz wszystko do kibla i będziesz dodatkowo odwodniony. Więc przepis raczej nie zadziała.
@BayzedMan A ja potwierdzam. Chlam dużo i mam już nawyk, że żre owoce, warzywa i pije nawet wode. Nawet jak piwa pije to między nimi potrafię wydydnić z półtora butli wody, zjeść pół kilo pomidorków, dwie papryki, paczkę borówek i kilka jabłek. Oczywiście normalne posiłki też jem. I coś słodkiego również. Za to pomijam czipsy i tego typu przekąski.
I woda przed spaniem również. Właśnie wróciłem z domówki i tankuje wode.
@Vadzior: Ja jestem 6 godzin po chlaniu, zero kaca.
Zjadłem 3 banany, borówki, 2 mandarynki, dzbanek herbaty pomieszanej i pije wode tez troche, wziałem witaminki x2 i 1 gram wit C.
No i pije tylko i wyłącznie wódke jeżeli mam się napić, nic innego.
@BayzedMan ja jeszcze trzeźwieje. Przed 5 wróciłem do domu. A piłem w sumie od świąt xD
Zaczynam drugą butle wody od czasu powrotu. Nic już w sumie nie jem ale jeszcze na domówce przy piciu i zaraz przed wyjściem jadłem.