Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj u Ojca w szpitalu leży na oddziale kardiologii a łóżko obok jest 72 letni Ukrainiec który nie mówi po polsku ani słowa(podobno syn go sprowadził miesiąc temu).Mam jedno pytanie:Kto za ten cały pobyt w szpitalu Pana ze wszchodniej granicy zapłaci?
  • 7
@FibexXx miałam bardzo podobną sytuację ostatnio. Mieszkam w UK, w szpitalu mój chłopak (Anglik ) leżał po operacji na serce. Obok niego leżał też taki właśnie stary dziad Polak, siedział z nim jego syn wobec którego był bardzo niemiły. Dziadek był chyba po zawale czy czymś takim. Próbował się z pielęgniarkami komunikować po polsku xd no i też mam takie pytanie: kto za ten cały pobyt pana ze wschodniej Europy zapłaci?
@FibexXx wystarczy obejrzeć jak na całym świecie #!$%@? czy to Syndey czy Nowy Jork, a my #!$%@? wielce oświeceni pieski i Ukraińcy będą się bali więc nie strzelamy xDDD
@szzzzzz: powiem Ci ze nie wiem jak w Anglii ale byłem na wycieczce w Szwecji i jakis jeden Pan z naszej grupy się wywrócił i jak przyjecha karetka to powiedzieli że jak go wezmą do szpitala to będzie musiał płacić za wszystko w tysiącach koron.Podejrzewam że jeżeli ten polak jeśli nie pracował w angli i jie był ubezpieczony to też będzie musiał zapłacić.A nie wiem co w przypadku Ukraincow?