Wpis z mikrobloga

Zaraz nowy rok, więc większość normikow będzie stawiać sobie nowe cele noworoczne, dlatego od razu piszę: darujcie sobie.
Jeśli przez cały rok nic w tym kierunku nie zrobiliście lub kolejny już raz postanawiacie sobie coś czego nie zrealizowaliście, to tym razem też gówno zrobicie!

Zawsze co roku w styczniu widzę na siłowniach, w parkach i innych miejscach masę świeżaków i wiecie co już sobie po latach myślę? Myślę, że jesteście żałośni, bo mijają dwa tygodnie i z powrotem się przerzedza.

Przy takiej silnej woli zmarnujcie tylko czas i pieniądze (np. na roczne karnety, frajerzy), a ja będę musiał patrzeć znowu na tę bandę klaunów podczas treningów.
Jak się za coś bierzecie, to róbcie to porządnie, a najlepiej nie czekajcie do nowego roku tylko wdrażajcie zmiany od razu.
Powodzenia leszcze!

#rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
#bekazpodludzi #redpill #blackpill #normictwo
  • 2
  • Odpowiedz
@northstigma: Spoko ironia, ale nigdy nawet nie próbowałem aspirować na kogoś takiego. Jestem tylko sfrustrowanym wykopkiem.
Dodam, że zachęcałem też do różnych aktywności swoich znajomych, albo oni inspirowali się po prostu moim zapałem. W każdym jednym przypadku trwało to (aktywność) dwa tygodnie do miesiąca
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz