Wpis z mikrobloga

co za roznica


@wioslarz-umyslow: Jeśli jej nie widzisz, to proszę – nie głosuj więcej. PO nie ma większości. PiS interesowało tylko rozkradanie kraju i utrzymanie się przy władzy. Wszystkie "inwestycje" były robione pod publiczkę. Przekop Mierzei – wiesz ile hajsu na to #!$%@?? A co z tego mamy?

Wyliczenia eksperta z Uniwersytetu Gdańskiego (prof. Włodzimierz Rydzkowski) wskazują, że flagowa inwestycja PiS zacznie przynosić zyski w okolicach... 3022 roku.
@Reichsmarschall No tak, bo przecież inne rządy niż pisowskie są przy władzy z pobudek patriotycznych i dają pieniądze z własnej kieszeni zamiast rozdawać te publiczne na prawo i lewo. Jeśli ty to tak widzisz, to proszę - nie głosuj więcej.
@Reichsmarschall:

hahahha o tym rozkradaniu mowili dokładnie to samo jak PO rządziło xD

On ma nie głosować, a Ty się doinformuj co się działo w polsce przed pisem, wtedy będziesz mógł świadomie oddać głos i proszę - nie edukuj ludzi na tematy o których nie masz pojęcia.
@Reichsmarschall:

tak tak, syn donalda tuska przypadkiem zamieszany w jedna z najwiekszych afer finansowych ostatnich lat.

idź tam głosuj na głupie obietnice, stawaj po przeciwnej stronie barykady i krzycz hasła, które prywatna telewizja propagandowa Ci wbija w łeb, a potem pruj się na wykopku nie mając żadnej wiedzy o tym co sie dzieje w polskiej polityce