Wpis z mikrobloga

Dla mnie i tak największym przegranym jest Labrygas - chłop był forsowany jako sympatyczny gość, który nauczy pokory Załęckiego, a okazało się, że to taki sam Załęcki tylko posypany lukrem. Lekko zadrapiesz lukier i już gówno się wylewa. Atak z kulami we trójkę na 20-latka, wskok do oktagonu mimo lelekonstrukcji nogi, wycieranie mordy synem, biorąc go na patologiczną galę 18+, afera transowa i żałosne tłumaczenie u szalonego, a teraz jeszcze plucie w ryj i okazywanie braku szacunku neutralnym dziennikarzom + pojazd na oglądaczy Clout. Natan, jedziesz z tym pajacem od spodu. Póki co ludzie są jeszcze sto lat za wykopem, który już go przejrzał, ale grzbiet fali już się wybrzusza. Jeszcze parę prawilnych akcji błazna Labrygasa i nawet na swoim kochanym IG będzie jechany od spodu. Czekam niecierpliwie ()

#famemma #labrygasbezs
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Rafi91LDN: przyprowadził dzieciaka na ważenie medialne, żeby PRowo kamera go złapała, że nie jest gangusem tylko dobrym chłopakiem z rodziną. A jak kamera już go złapała, to go odprawił XD Ale sam fakt wzięcia dzieciaka do tej wylęgarni patusów, gdzie rzucają k*i i c*mi w co drugim zdaniu mówi wiele o jego łbie
  • Odpowiedz
  • 0
@rafi126p a to nie wiedziałem tego. No to jeden zarzut mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż bardzo wątpię, ze wpuścili na takie wydarznie jakieś randomowe dziecko
  • Odpowiedz
@JaredXxX: nie można być gangusem i sztywnym prawilniakiem jak się grzmoci albo daje grzmocić transom. Raczej już tylko w jego instragramowej bańce może uchodzić za człowieka ulicy ale twarde chłopaki takim pedziom ręki nie podają.
  • Odpowiedz