Wpis z mikrobloga

Chcesz sobie posłuchać analiz prawnych o aktualnej sytuacji związanej z mediami publicznymi, liczysz na prawnika posługującego się argumentami, a włączasz audycje i słyszysz jego, który wiedzę na temat wszelkich tematów prawnych związanych z władzą czerpie z działu publicystyka Gazety Wyborczej( ͡° ʖ̯ ͡°).
#sejm
niezdiagnozowany - Chcesz sobie posłuchać analiz prawnych o aktualnej sytuacji związa...

źródło: z22860669AMP,Prof--Marcin-Matczak

Pobierz
  • 17
@Winatuska: Macierewicz z tego co wiem nie jest profesorem nauk prawnych, ani ekspertem od wypadkow lotniczych, więc jego nie słucham w ogóle - takie teorie, to i ja mógłbym sobie tworzyć, mając równie duże pojęcie co i on na te tematy, ale natomiast Matczaka na początku miałem za autorytet, bo jednak jest profesorem nauk prawnych, natomiast szybko zweryfikowałem na jego temat zdanie, po kilku jego wypowiedziach.

Natomiast nie odbieram mu tego,
ja się łapie za głowe jak słucham Macierewicza i co z tego. Czy ktorys z nich ma wplyw na moje zycie albo na świat ?


@Winatuska: No akurat Matczaka, to środowiska liberalne co najmniej przeczytają. Czy posłuchają, to już inna sprawa.