Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka To trochę z lajwa wyjaśniło się. Goście Mumina idą do hotelu. Czyżby mieli dość stalkowania i nagabywania? :).

W dodatku te donejty to Komputerowiec/Beata czyli para gości co u nich są od jakiegoś czasu. Dlatego mumin zdołowany bo nie ma donejtów od obcych osób, goście uciekają do hotelu więc nie zarobią kolejnych dolków.

Dlatego Marguerite wstawiła posta o wynajmie pokoju xD.
  • 7
@MWittmann: o tym że goście poszli do hotelu to mówił dzisiaj na tym swoim żenującym gniocie.
Dziwne z ceną bo wcześniej Mumin mówił że za noc 15$.
Myślę że goście jorgnęli z jakim uniwersum mają do czynienia i wolą pozostać w cieniu niż się ośmieszać dalej więc się zwinęli do hotelu.
A już chyba wiem o co chodzi z tą ceną, pierdzielą na gniocie ile to białych przyjeżdża na sylwestra do
@darth_invader: Bo tak jest, tamci goście co się pochorowali u niego, to pewnie odradzili swoim znajomym tego Beja. Ten ropuch nagrywa na gniotach jak ma pajęczyny, syf w domu, masa butelek z otwarta zawartościa, które leża nie wiadomo ile. Łatwo o zatrucie się tam. No i pokoje na sznurek zamykane, to ja dziękuję za taki gówno-hotel.

@1KiszonyOgorek - Dokładnie tak, mają w pierdylion opcji, sejfy na kasę, sejfy na laptopy i