Wpis z mikrobloga

@salcefrytki jego "patron" w dosłownym znaczeniu jakie nadawali temu słowu starożytni Grecy, a może być autorytetem co najwyżej dla innych "ulubieńców" też zresztą według znaczenia jakie nadawali temu słowu starożytni Grecy.
  • Odpowiedz
  • 11
Mówcie co chcecie, ale on musi mieć silną psyche, niejeden tak wyglądając poprostu siedziałby do końca życia w piwnicy, a ten typ jest osobą publiczna.
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA oglądałem z nim kiedyś jakiś wywiad, gdzie mówił, że nie chcodził do szkoły i miał lekcje w domu. Nie zdziwiłbym się jakby starzy sprali mu mózg pisowską propagandą, a fakt braku kontaktu z rówieśnikami tylko temu pomógł
  • Odpowiedz
Wy się śmiejecie a Oscarek buduje sobie pozycje polityczna. Za kilka lat zajmie miejsce morawieckiego i kasa zacznie się zgadzać. (,). Dla przykładu koleś który żarł gowno dla contentu dziś jest „raperem” którego słuchają dzieciaki i kasy mu nie brakuje. Dziś już nikt nie szuka autorytetow.
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA:
Czaicie to ich myślenie?
Jestem sobie Oskar, upolityczniony świr, całkowicie odklejony od rzeczywistości, złamałem ciszę wyborcza
Ten sam gość i cała jego odklejona partia PiS bardzo mocno promuje telewizje
Telewizje partyjną która ma być "wolna"
Przez własnie tą wolną telewizje gdzie tylko 80% czasu antenowego
  • Odpowiedz