Wpis z mikrobloga

Pytanie taktyczne o różowych/do różowych.

Napisałem do koleżanki w trakcie rozmowy na pożegnanie że miłego wieczoru, szczęśliwego nowego roku i do zobaczenia za kilka dni. Dodając na końcu aby przyszły był lepszy niż obecny.

A ona tylko odpisała że nic nie planowała aby świętować ten dzień i będzie siedzieć w domu i życzy mi także udanego nowego roku to był tutaj jakiś ukryty przekaz czy jak? Teraz właśnie zacząłem rozkminiac i nie wiem.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 23
  • Odpowiedz
@FeyNiX już nie wymyślaj xd glupio to zignorować takie oczywiste zapro, jeśli Ci się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) najwyżej powie, że woli być sama, ale jeśli nie woli, to czeka na Twój Ruch. ((oo)) baw się dobrze
  • Odpowiedz
@FeyNiX: Kurde chłopie, idziesz spać teraz, jak wstaniesz piszesz
Hejka, lepiej się dzisiaj czuję. Skoro nie masz planów to może wpadnę?

Albo cokolwiek. No chłopie no. Trochę pewności siebie. W najgorszym wypadku wykręci się jakąś wymówką i to tyle.

Edit: a czekaj, bo sylwester jutro. A to nie musisz się kłaść teraz, po prostu jak wstaniesz to napisz do niej co i jak
  • Odpowiedz
@RopuchYtong

@FeyNiX: Kurde chłopie, idziesz spać teraz, jak wstaniesz piszesz

Hejka, lepiej się dzisiaj czuję. Skoro nie masz planów to może wpadnę?


Albo cokolwiek. No chłopie no. Trochę pewności siebie. W najgorszym wypadku wykręci się jakąś wymówką i to tyle.


Edit: a czekaj, bo sylwester jutro. A to nie musisz się kłaść teraz, po prostu jak wstaniesz to napisz do niej co i jak


Nie jest niepewny, tylko widać, ze nie
  • Odpowiedz
ten przekaz nie był ukryty.

oczywiste zapro


@Ytarka: jeżeli to dla Ciebie to jest oczywiste i wprost, to ja serio nie umiem gadać z #rozowepaski (°° Dla mnie nic nawet nie sugeruje zaproszenia. Raczej jest napisane, że planuje być sama i nie chce gości.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Ja się nie raz tak ośmieszyłem, nie ma co szukać drugiego dnia. Byłem nawet gotów jeździć do rodzinnego miasta z 80km w jedną stronę i nic, brać wolne a nie jest to proste. Także trzeba uważać.
  • Odpowiedz