Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem gali live, a jedynie po całym wydarzeniu sobie odpaliłem parę walk i musze przyznać, że nikt nie rucha widzów na hajs tak jak clout. Ciężko mi nazwać to widowiskiem czy walkami, a przynajmniej to co widziałem.
Najman z Ciosem to jakaś słaba komedia
Denis z Bu pokazuje nam, że denis się nie nadaje do bicia skoro co galę robi to samo i do walki to temu daleko było, bardziej leżakowanie to przypominało.
Denis vs Natan niby denis zasłużył na coś w tym stylu, ale samej walki nie było, a to nie jedyna sytuacja na tej gali przez co gala trochę nudzi.
Kobiety mogłyby się bić z opaską na oczach wyszłoby na to samo.
Reszta "walk" mnie osobiście nie obchodziła ani trochę łączne z walką kobiet, ale się akurat wyświetliła.
Czy to 40 złotych czy 400 złotych nie ma co oceniać kwoty według mnie na tyle co oglądałem te "walki" to nie były wartę 5 złotych jak miałbym płacić za oglądanie jak 3 galę z rzędu denis upada bez ciosu albo biega maraton gdzie miałem wcześniej najmana z ciosem którzy ewidentnie też chcieliby jak natan odklepać na starcie i odebrać wypłatę to mam w głowię 2 gale nie działające PPV a teraz trzecia gala bez walk ciekawe ile ludzie jeszcze będą na to PPV kupować. Dodaje ankietę bo może zwyczajnie ja to źle odbieram w końcu tak całej całej gali to nie oglądałem.
#famemma #cloutmma

Jak oceniasz gale clout mma 3?

  • Dobra 19.3% (36)
  • Średnia 14.4% (27)
  • Słaba 66.3% (124)

Oddanych głosów: 187

  • 3