Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gr00by: (#) nawet ludzie mnie czasami na ulicy, starsi oczywiście, zaczepiają i mówią, że mam nie ścinać. rodzina i znajomi to już standard. nie zetnę bo moja mama ścięła i skończyła z krótkimi i już nie umie zapuścić po prostu. ale czasem kusi :D
@gr00by: (#) wszyscy lubią się bawić. :D

nie są takie długie, żebym musiała je prać, ot, do pasa. problem w tym, że nie bardzo chcą już rosnąć. kołtuny miewam rzadko bo w domu najczęściej związuje jakoś bo wygodniej jest, tylko jak warkocz na boku robię i pochodzę tak dłużej to z drugiej strony mam gniazdko :c

@parasolki: faktycznie możliwości żeby upleść nietypowy fryz masz praktycznie nieograniczone;] Masz pewnie naturalny kolor bo ile farby by szło;] Ostatnio modne plecenie koka na japonkę do góy strasznie mi się nie podoba absolutnie wyłącza włosy z systemu kuszenia facetów
@gr00by: (#) ten kok to cudowna wygoda, jak wszystkie koki z resztą. ale da i zrobić się ładne.

no i tu Cię zaskoczę bo podkręcam sobie naturalny kolor farbą co jakiś czas no i dwa pudełka farby idą. na jednej farbie jak nie potrzebuję dużo koloru a tylko trochę dam radę na jednym, ale to wyjątek, bo farba jest zrobiona właśnie na dłuższe włosy. c:

na studniówkę jak szłam to moja
@gr00by: (#) mam tylko trzy koleżanki, dookoła raczej sami panowie, więc spokojnie, jestem przyzwyczajona. :D

Zdarzyły mi się dwa przykre wypadki z natychmiastową ingerencją fryzjera ale to osobna historia na coolstory bo przez to mój fryzjer nigdy mnie nie zapomni i czasem jak przychodzę to mówi, że opowiada klientkom historię jak więcej czasu przy włosach majstruje i zawsze jest śmiesznie :D

Kiedyś może wrzucę, póki co nawet nie mam takiego zdjęcia