Wpis z mikrobloga

@bqbqPL: pokaz konkretna oferte

I to w dzisiejszych czasach normalna cena - Praga Polnoc potrafi byc dobra lokalizacja, a wielka plyta wbrew opinii wielu jesli jest zadbana pod wzgledem rozkladu, wyciszenia, ocieplenia i lokalizacji potrafi byc lepsza niz wiekszosc nowych inwestycji
  • Odpowiedz
@bqbqPL: mnie to dziwi jak ludzie się dziwią że jest inflacja + rośnie minimalna w tempie zastraszającym a oni wszyscy nie wiedzą że to wpływa na ceny wszystkiego, w tym mieszkań xD
  • Odpowiedz
@bqbqPL: Takie są teraz ceny w Warszawie... Za mieszkanie w 2018 r. płaciłam 8k/m2, teraz na tym samym osiedlu mieszkania wystawione po 18k zł/m2 się sprzedało w 2 tygodnie... Ceny #!$%@?ło totalnie.
  • Odpowiedz
#!$%@? co jest, jakieś gówno mieszkania na Pradze Północ w wielkiej płycie są wystawiane po 16k za metr. Co tu się #!$%@? #!$%@?


@bqbqPL: wykop kazał czekać to się czeka na 20k
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Nie chcę zdradzać szczegółów dotyczących mojego miejsca zamieszkania ale nie, metra tu nie ma...
Była to okolica domków jednorodzinnych zaorana przez deweloperów gdzie teraz są tu po horyzont blokowiska, ale takie dobrze rozplanowane, po 4 piętra z dużymi przestrzeniami między blokami, zaplanowanymi miejscami parkingowymi i terenami zielonymi w tych przestrzeniach, lokalami usługowymi od strony ruchliwej ulicy w której otworzyły się dobre biznesy więc w ogóle mnie nie dziwi że wartość
  • Odpowiedz