Wpis z mikrobloga

  • 155
#kuc #kuce

Jak widzę kuca z warkoczykiem z brody to mam ochotę wziąć nożyczki i go ściąć.

Niech na dupie sobie jeszcze zaplecie. O.o
  • 82
  • Odpowiedz
@Blaskun: to chyba fejk.. przynajmniej taką mam nadzieję. dziura w nosie eliminuje wszystkie dobre właściwości nosa, takie jak filtrowanie wdychanego powietrza. poza tym oglądać nos od środka komuś? o.O
  • Odpowiedz
@adam-adams: (#) trochę przesadzili z tymi fotami, większość osób ma dziurkę na kilka mm, która nawet nie rozciąga płatka ucha, do tego wygląda przy ładnych paniach cholernie słodko i w pełni zarasta. niżej 5mm.

@SScherzo: jaki rozmiar masz? ja kiedyś chciałam z rozpychaczami małymi chodzić bo stwierdziłam, ze super wyglądają takie ślimaki, ale się bałam, że mi się potem kolczyk nie będzie trzymał. :c
parasolki - @adam-adams: (#) trochę przesadzili z tymi fotami, większość osób ma dziu...

źródło: comment_4VUR1vztfGiacZeqDdgC8Krh93qjkPoz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@adam-adams: (#) usta pomalowane szminką raczej ponętnie albo coś w tą stronę. wszystkie ładne koleżanki albo dziewczyny mijane na ulicy z takim maleństwem mają plus kilka pkt do słodkości. nie chodzi o to, że dziura, tylko coś co zasłania płatek ucha ładne wygląda. więc takie plugi, tj, tunele, w których nie widać czy ktoś ma dziurkę czy fejk też mi się podobają.
  • Odpowiedz
@adam-adams: (#) trójkąt z lesbijkami jest raczej nie możliwy, dlatego, że są lesbijkami D:

nie widzę lesbijstwa w ocenianiu urody kobiet.

chyba za mało na mirko siedzisz i nie widzialeś tych wszystkich tagów z przepięknymi paniami nad którymi pieczę sprawują różowe paski.

  • Odpowiedz