Wpis z mikrobloga

Wykopki:

"Jak baba śmie śmieć mieć wymagania i wybrzydzać nawet w wieku 30 lat? Powinna brać co jest, ktokolwiek by jej nie zechciał, bo zostanie sama z kotami a my sami z ręką w gaciach! Gdyby nie debile, co dali prawa kobietom, to by im się w doopach nie poprzewracało od dobrobytu, ojciec wybrał by im męża i skończyło by się skakanie po kootasach, miała by jedna z drugą chłopa z sąsiedniej wsi i każdy dobry Mirek miałby szansę założyć rodzinę"

Też wykopki:

"Tak to jest jak się nie myśli przy wyborze partnera, zamiast zrobić research, sprawdzić go dokładnie jaki jest w każdej sytuacji, to bierze taka pierwszego lepszego przystojniaka z dyskoteki/tindera, bo jej sprzedał tani komplement, a potem zdziwiona, że jak to, nie jest romantyczny, bije, zdradza a do tego zostawił ją samą z dzieckiem. Sama tego chciała, jeśli jedynym wymaganiem co do partnera jest dla kobiety jego wygląd to iks de"

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka
  • 22
@AlienFromWenus: Selekcja ma polegać na tym, że trzeba dawać szanse obleśnym wykopkom, którzy są rzecz jasna synonimem "dobrych chłopaków", o których każda dziewczyna marzy, tylko nie dostrzega ich cudownych charakterów przez mało zachęcającą aparycje xD Przecież oczywistym jest, że brzydki = fajny z charakteru, tylko przystojne chady są #!$%@?@mi ;))) A wykopek będzie wierny nie z miłości i wyboru, tylko z braku alternatyw i to ma rzecz jasna kobietę uszczęśliwić i
@WyzwolonaPodrozniczka:

Kobieta po prostu nie może mieć wymagań wobec facetów, bo wtedy taki wykopek żadnych wymagań nie spełni i będzie bez szans na seks. Kobieta ma stawiać wymagania przystojniakom, bo jak wiadomo przystojny = zły, na pewno bawidamek, który ją zostawi, więc taki chad musiałby się 10 razy bardziej starać niż taki wykopek, żeby wzbudzić w różowych zaufanie i miłość, więc wtedy taki wykopek miałby większe szanse mimo braku wyglądu.
Logiczne.
@Pandillero:

Po pierwsze nie kłam, po drugie nie zmyślaj, po trzecie nie manipuluj moją wypowiedzią, a po czwarte nie pisałeś do mnie o losowych różowych tylko konkretnie o mnie:

jak dla ciebie jedyną alternatywą jest przemocowy seba z dyskoteki a nie jakiś normalny bezkonfliktowy mirek (bo mirki to nudziarze wiadomo) to się #!$%@? nie dziw że to u ciebie albo twoich koleżanek tak wygląda
@AlienFromWenus: Tu chodzi po prostu o ratowanie własnej samooceny. Przypisują sobie same pozytywne cechy charakteru tylko z racji faktu, że nie mają wyglądu, a wobec przystojniaków robią odwrotnie - umniejszają im i doszukują się wad tylko po to, żeby zniwelować przepaść, jaka dzieli ich od facetów wysokiej jakości - pożądanych przez kobiety. Doskonale wiedzą, że nie są w stanie rywalizować z takimi mężczyznami, więc uciekają do najprymitywniejszych metod, by ich kobietom
@AlienFromWenus: Jakby byli inteligentni to by się zorientowali co zrobić, żeby zaprezentować się z dobrej strony i przekonać do siebie kobiety. Niestety inteligencji brak, więc jedyne co im pozostanie, to wylewanie swojej frustracji i plucie jadem z rozgoryczenia, że nigdy nie będą pożądani przez przedstawicielki płci pięknej ;)))
@WyzwolonaPodrozniczka: aż mi się przypomniał jeden typ z Sympatii, wygląd jak typowy przegryw ale się sapał do mnie bo ja nie chciałam mieć dzieci, co miałam zawarte w opisie i typ się o to zesrau, po czym zablokował tak że jak już odczytałam od niego wiadomość, to już nie mogłam odpowiedzieć xD
@AlienFromWenus: Normalne. Dlatego ja sobie brzydalami nie zawracam głowy bo prawie pewnym jest, że będą przyjeb@ni i zakompleksieni a co za tym idzie, toksyczni w relacji. Nie wspomnę już o tym, że po prostu mnie nie pociągają a ja nie jestem osobą, która by się zmuszała do związku z kimś dla mnie nieatrakcyjnym, co jest zupełnie normalne i oburza jedynie odklejonych przegrywów. Zmierzam jednak do tego, że nie rozumiem kto w
przecież to wypowiedzi samych wykopków xD


@AlienFromWenus: czyżby? Bo ja zawsze czytam o takich samcach alfa seryjnych ruchaczach w negatywnym kontekście i mirki polecają wziąć sobie takiego co czyta książki i gra w gry jak nie chcesz się bawić w zakładanie niebieskiej karty ¯\(ツ)/¯