Wpis z mikrobloga

czemu jak pis rządził to pluliście rzekomo na całą bandę czworga, ale najbardziej na PO.


@mentari: najbardziej pluliśmy na PiS, a że PO za dużo się od nich nie różni to plujemy na PO bo teraz oni rządzą. Jak tam deficyt? Zmalau urus? Gotowi na nową beke dla dzieciorobów i biedaków? Bo jak tak
no jak Pan Kaczyński kazał kościółka bronić to Mentzen własną piersią zasłaniał.


@mentari: nie dlatego tylko dlatego że jest katolikiem i takie ma poglądy.

Przecież PO z konfederacja nie ma ani jednego takiego samego poglądu. Konfa głosowała przeciwko pisowi wiele razy, dużo częściej niż platforma która rozszerza politykę socjalna pisowców
@Chris_Karczynski no to tak jak napisałem w pierwszym poście, bliżej im do pis przez kościółek. Na nowoczesna też pluliście, mimo że miała mocno wolnorynkowe poglądy na początku iststnienia. Dla konfy wiara > gospodarka
@Chris_Karczynski a jakaś partia ma kościelne postulaty?

Niech sobie Mentzen, Bosak i reszta świty są katolikami. Tylko dlaczego swoją #!$%@?ą w MOJE życie np. podpisując wniosek 9 skierowanie ustawy aborcyjnej to pis0wskiego TK w wiadomo jakim celu? To jest ich wolność?

Pewnie zaraz skontrujesz, że to nie ma nic wspólnego z gospodarką. To powiedz, jaki jest stosunek Konfy do niedziel handlowych?
@mentari: A co złego w tym, żeby TK decydował czy coś jest zgodne z konstytucją czy nie? Przecież to TK orzekł, że aborcja jest niezgodna z konstytucją więc w czym problem? ja akurat jestem za aborcją do 9 miesiąca ciąży i eutanazją od 18 roku życia na życzenie, ale jeżeli nie jest to zgodne z konstytucją to co mamy zrobić? W tej kadencji nikt nie jest w stanie zmienić konstytucji, bo