Wpis z mikrobloga

@Vizley: Światłowód to jedna z takich rzeczy po których człowiek się zastanawia jak mógł bez tego żyć. Choć z drugiej strony pojawia się kilka nowych problemów, jak np. to że ściąganie z różnych serwisów jest ograniczone bez premium (czego nigdy nie zauważałem, bo i tak internet był za wolny żeby wymaksować tą prędkość podstawową ( ͡° ͜ʖ ͡°)), albo to że trzeba przeorganizować gierki na kompie. Kiedyś
@jurek-gagarin no niestety, symetryki tylko dla firm, ale za to operatorzy lokalni dają symetryki 1000/1000 z tym, że często gęsto kosztują po 200zl za sam internet, gdzie w Orange czy innym T-Mobile za 900 pobierania + TV da się wyrwać oferty za 160 miesięcznie+ pół roku za darmo
w Orange czy innym T-Mobile za 900 pobierania + TV da się wyrwać oferty za 160 miesięcznie+ pół roku za darmo


@Retsew: Akurat mam symetryka 1gbps, 99zł w cenie net+tv, wiec lokalni dostawcy tez moga ()

Play teraz wjezdza z pakietem 5gbps, ale UP tylko mizerne 150mbps. Nie wiem z czego wynika ta limitacja uploadów, nie tylko tu ale u wiekszosci operatorow.