Wpis z mikrobloga

@freddd: Ta patologia musi zostać wyeliminowana z rynku. Niech się dalej biją po lasach jak chcą, ale konferencje z nimi to szerzenie patologii, demoralizacja i propagowanie najgorszych postaw ludzkich. Potem ludzie, którzy ich dopingują są zwijanie przez policję za maltretowanie dzieci, żon, matek czy konkubin, albo okradanie innych ludzi. Bo się naogladaja, nasulchaja od konfidentów o zasadach. To ciężko nazwać ludźmi. Jeszcze przychodzi Denis Zalecki z jakim Szlachta Von Niepracuje i
@freddd: Dzieje się. Widzę co się dzieje u tych oddanych fanów Denisowi Zaleckich i tej patologii w szkole u moich dzieci, czy w nieco dalszej okolicy od mojego domu. Widzę też jak kogoś wyprowadzają za katowanie dziecka itd to w 90% fani "ulicy". Więc jak ktoś uważa, że "coś się dzieje" to pozostaje mi życzyć mu by stał się ofiarą tej "rozrywki".
  • 0
@kryminalnykwadrans: oczywiście wiem o co Ci chodzi, i masz rację ;p ale po prostu chyba z wiekiem już trochę inaczej patrze na pewne sprawy i wiem, że i tak swiata nie zbawie, a wszystko co jest teraz i tak przeminie a z czasem narodzi się coś nowego i tak w kółko. Nie ma co tak dramatyzowąć z jakichś freaków czy, że jakaś laska pokaże cycka na insta. Bardziej bym dramatyzował nad