Wpis z mikrobloga

@adi0: teraz mogło być +10% bez tych spadków.

I to nie Tusk zarobił tylko Don Orleone musiał robić nadgodziny, żeby odrobić to co Tusk ukradł akcjonariuszom.
  • Odpowiedz
@adi0

@Jogurt123: a podobno miało dojść do upadku Orlenu...


@adi0 nie wiem czy miało upaść... politycy mówią różna głupoty i kłamstwa... Czekałem na 60k kwoty wolnej... mniejszy ZUS...

Wiec mam przekonanie, że podział i sprzedaż po preferencyjnych warunkach będzie bardziej realną wersją ( ͡~ ͜ʖ ͡°) zrobią... Co mają zrobić i będą mieli nas w du... :)
  • Odpowiedz
@adi0 a pamiętasz jak przez 8 lat platformiane trole się pluły, jak to pis rujnuje gospodarkę? Że zaraz będzie tu druga Argentyna? To pokaż krzywą wzrostu PKB za lata 2015-23, albo lepiej, za lata 2007-2023, żeby można było sobie jeszcze porównać z pierwszym rządem PO. Chętnie też zobaczę jak zmieniało się zadłużenie państwa względem PKB, bo platformiane trole się pluły od 2015, że zaraz już za momencik będzie tu druga Grecja.
  • Odpowiedz
@adi0: To wszystko to jest #!$%@?, ale jak oni liczą, że za te pieniądze można by coś budować? xD Że skarb państwa sprzedawał by swoje udziały w Orlenie i budował za nie drogi? xDDDDDD Nie wiarygodne, że ludzie z taką wiedzą podejmują decyzje dotyczące przyszłości narodu xD
  • Odpowiedz
@adi0: zgodnie z narracją to zacznijcie od siebie przepraszać jak mówiliście, że inflacja 30% a dolar po 6zł a okazało się, że inflacja pokryła się z prognozami znienawidzonego NBP i dolar tam samo spadł
  • Odpowiedz