Wpis z mikrobloga

Wszystkie amerykańskie alt-rightowe konta i strony, które są regularnie podawane jako źródła na tagach #bekazlewactwa i podobnych, aktualnie płaczą, że Polska upada i teraz będzie lewacki homoterror. I są zdziwieni, że Polacy dali sobie sprać mózgi lewackiej propagandzie, przecież było tak fajnie i konserwatywnie za PiS.

Jakby prawacy mieli jakąś zdolność do krytycznego myślenia i refleksji, to może by zauważyli, że to, co te konta piszą o Polsce to kompletne bzdury i manipulacje i może by wywnioskowali na tej podstawie, że pozostałe tematy, na które piszą te konta/strony są również przedstawione w zmanipulowany sposób bez pokrycia w rzeczywistości. No ale obstawiam, że to za dużo kropek do połączenia i konto ze screena i reszta alt-rightowych przygłupów nadal będzie tu traktowana jako autorytet i wykorzystywana do śmiania się z lewactwa.

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #polityka
strfkr - Wszystkie amerykańskie alt-rightowe konta i strony, które są regularnie poda...

źródło: Screenshot_2023-12-28-08-49-49-11_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@strfkr:

Jakby prawacy mieli jakąś zdolność do krytycznego myślenia i refleksji,


Gdyby były to powszechne w społeczeństwie zdolności to prawakow i lewaków, tych dalej na prawo od chadeka i na lewo od socjaldemokraty, pokazywanoby w cyrkach a nie na salonach.
  • Odpowiedz
@strfkr:
Ale te strony to literalnie politycy, którzy #!$%@?ą głupoty jak polityczni populiści. Po prostu piszą to, co ich widz chciałby na dany temat przeczytać i generują bazę osób obserwujących konto, czytających te wysrywy. A potem to monetyzują. Capitalism at its finest #!$%@? xD.
  • Odpowiedz
  • 22
jakby ten tweet był o Szwecji


@strfkr: jakby bylo o szwecji, to juz bysmy to widzieli kilka razy z plomieniem na glownej w tej czy innej formie xd
  • Odpowiedz
@strfkr: - globalist prime minister is sworn in.

Jakby Morawiecki nie jeździł na WEFy i nie wprowadzał wszystkich #!$%@? pomysłów w stylu stref czystego transportu, albo zakazu posiadania samochodu dla biednych xD
  • Odpowiedz
Btw. jakby ten tweet był o Szwecji czy innym lewackim kraju, o którym wiedzę prawacy czerpią z głównej, to połowa z nich by uwierzyła w taki komentarz


@strfkr: Przypomniało mi się jak byłem we Włoszech na wakacjach i czekałem na jedzenie w restauracji i odpaliłem wykop na telefonie, żeby zobaczyć co tam się odwala w Polsce. Oczywiście na głównej artykuł, że strajk generalny we Włoszech. Cała masa zawodów strajkuje, przez centra
  • Odpowiedz
Jakby prawacy mieli jakąś zdolność do krytycznego myślenia i refleksji, to może by zauważyli, że to, co te konta piszą o Polsce to kompletne bzdury i manipulacje i może by wywnioskowali na tej podstawie, że pozostałe tematy, na które piszą te konta/strony są również przedstawione w zmanipulowany sposób bez pokrycia w rzeczywistości.

@strfkr: Bez pokrycia w rzeczywistości? Znaczy twierdzisz, że to nieprawda? Nie został zaprzysiężony globalistyczny premier? Lewicowe aktywiszcza LGBT nie
  • Odpowiedz
gdyby tylko znieśli ten nakaz i nie musiałbyś wchodzić na takie profile


@stan-tookie-1:

1. Jakiś prawacki profil tworzy alternatywną rzeczywistość o Polsce

2. Co można z tymi kłamstwami zrobić według prawaka z wykopu? Zamknąć oczy i udawać że nic się nie dzieje XD

3. Otworzyć je ponownie gdy ten sam profil zacznie tworzyć alternatywną rzeczywistość o Szwecji czy Francji uważając to za najrzetelniejszą prawdę objawioną XD
  • Odpowiedz
Zamknąć oczy i udawać że nic się nie dzieje


@Zaqwsxe: tak, to jest w ogóle nieistotne. cos jak kiedyś wyborcza piała z zachwytu że jej dziennikarze w zagranicznej prasie coś popluli na Polskę. ok, ale co z tego? jeżeli źle na Ciebie działa czytanie tego to nie czytaj. musisz kierować się swoim dobrem w 1 kolejności
  • Odpowiedz
@strfkr: Ja 10 lat temu lykalem jak pelikan podobne brednie o innych krajach zwlaszcza o krajach zachodnich takiej Francji czy Szwecji z polskich stron na FB. A potem sie dowiedzialem jak ruscy dzialaja w internecie, o tym ze trolle z poslkimi imionami i nazwiskami piszacy po polsku nie sa tak naprawde Polakami i mi sie oczy otworzyly.
  • Odpowiedz