Wpis z mikrobloga

Wywalili mnie z grupy p0lki vs egipcjanie za kilka słów prawdy. A dopiero się rozkręcałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 70
@came_a_lot nie mam wszystkich screenów. Baba pytała gdzie w Katowicach kupić mięso z uboju rytualnego i próbowały mnie przekonywać jaka to miłosierna, bezbolesna i szybka metoda śmierci zwierzaka. Tak im pewnie ahmedy nawciskały, bo nie sądzę, że któraś oglądała jak to wygląda. Ja widziałam i dziękuję. A już poniżanie po raz kolejny jakie to polskie złe, a muzułmańskie dobre mnie całkiem odpaliło ( _)
WielkiNos - @camealot nie mam wszystkich screenów. Baba pytała gdzie w Katowicach kup...

źródło: temp_file8023103769665059953

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja wiem że to źle brzmi ale w tej metodzie chodzi o to aby pozbyć się krwi ze zwierzaka. Dzięki temu jest ona mniej "szkodliwa. Niestety ale żelazo w hemoglobinie jest wolnorodnikogenne i podczas trawienia Fe2+ przechodzi na Fe3+ oddając wolny elektron i przez to powoduje powstawanie WRT a to to toksyczne jest. No ale nie popieram idee uboju rytualnego tylko tłumacze podstawę tego dlaczego to to wygląda
  • Odpowiedz
  • 15
@balbezaur ok, ale niech nie gadają, że to jest humanitarne. Nienawidzę jak ktoś mi mydli oczy a chodzi tylko o to żeby się nażreć. I tak to mięso wysrają tak samo jak to ze zwierzaka, który był wcześniej ogłuszony prądem ( _)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zeby tylko o podzynanie gardla chodzilo, na filmikach widac jak na zywca pol glowy krowie odcinaja a potem maszyna ja obraca do gory nogami, glowa zwisa a krowa wierzga...
  • Odpowiedz