Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rasteris: żeby postawić Kamińskiego przed TS trzeba 3/4 głosów, a tyle nie mają.

Pomimo prawomocnego wyroku i postanowieniu o zatrzymaniu, ciągle są na wolności i mają #!$%@?.

TS jest bez sensu bo nie można kogoś skazać dwa razy za to samo przestępstwo...
@placebo_: Pamięć złotej rybki albo wyparcie bo "swoi"

http://www.grzechy-platformy.org - strona stara jak świat, gdyby zamienić PO na PiS uwierzył byś że dotyczy ekipy jarka. Jasne, skala była nieco mniejsza, ale mechanizmy dokładnie te same. I w tej kadencji podbiją poziom pisu przy aplauzie takich jak ty "bo jak nasi kradną to dobrze".

Najważniejszy cytat opisujący... no zgadnij - brzmi jak pis?

"Janusz Palikot po opuszczeniu Platformy Obywatelskiej zaczął ujawniać mechanizm
@kmiclowsky teraz sobie wejdź w te linki i porównaj te afery.

Respiratory 200mln - niema porównania. Wizy - niemam porównania. Ostrołęka - niema porównania.

No chyba, że mi znajdziesz coś o podobny kalibrze tam.

Faktycznie widzę że inwigilacja szła na ostro więc to można porównać.

Ale w marnotrawieniu publicznych środków to pis jest mistrzem
@Sarza01: To ta sama choroba, w różnym stadium. A ty mówisz że w sumie aids jest spoko jeśli jest we wczesnym stadium. PiS już szykuje się na kolejną kadencję bo platforma już podbija im wynik wyborczy. Wiem że PO podniesie teraz poprzeczkę, a pis to wykorzysta i podbije ją jeszcze bardziej po kolejnych wyborach. To błędne koło.
@bylem_zielonko: @mentari ta konfa xD jeszcze czego.
Co mnie obchodzi jakieś pier€%#enie czy dostal wyrok czy nie, jakoś siedzi i głosuje więc jakie ma ten wyrok skutki prawne? Jak na razie żadne bo mają możliwość odwołania się.
Co będzie to będzie, tak samo nic mi do weta prezydenta bo ktoś to wymyślił i jest to zgodne z konstytucją, jak ją zmienią w tej kwestii to będę się cieszył.
Co mnie obchodzi jakieś pier€%#enie czy dostal wyrok czy nie, jakoś siedzi i głosuje więc jakie ma ten wyrok skutki prawne? Jak na razie żadne bo mają możliwość odwołania się.


No mają możliwość odwołania się, bo żyjemy w demokracji i takie są prawa XD głosowali niezgodnie z prawemi i Giertych złożył zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie, więc będzie jeszcze jeden wyrok :)
No i oni mają możliwość odwołania się tylko od