Wpis z mikrobloga

u przyszłego teścia


@erixon: Radzę się zastanowić. Niby nie żenisz się z jej rodziną, ale będziesz miał z nią potem non stop mniejszy lub większy przelot. A dobrzy pomocni teściowie to skarb, wiem z własnego doświadczenia. Jeszcze to przemyśl chłopie ;)
ehh chciałem u przyszłego teścia obejrzeć wiadomości to przełączył mówiąc, że "o nie, TVN nie oglądamy"


@erixon: U moich teściów w te święta pierwszy raz wyłączony telewizor. Obrazili się że oni telewizji nie będą oglądać bo wszystko tuskowe. Myślą że komuś na złość robią, a tak naprawdę na zdrowie im wyjdzie odstawienie tego ćpania nienawiści.
@erixon: no i prawilnie, tvn to taka sama pralnia jak tvp. Jezeli uwazasz inaczej to jestes tym samym tesciem tylko po drugiej stronie. PS - on prwnie tez uwaza ze nie jest wyprany
via Android
  • 0
@kolin4 myślę, że jest różnica między wypieraniem innych mediów niż te typowo zarządzane przez jedną partię, a szukaniem informacji wśród różnych stacji co ja preferuję. Poza tym jeśli stawiasz znak równości między publicznym tvpis a prywatnym TVN to beka.
@erixon Brzmi zupełnie, jakbym słyszał o teściu mojego brata. Typ ma tak #!$%@? syndrom oblężonej twierdzy, że nieważne jaki temat z nim podejmiesz, to zawsze zjeżdża na to, że to nie Polska, nie rząd robi źle i podejmuje złe decyzje. To wszyscy inni się uwzięli na tę biedną Polskę i chcą nas zniszczyć i tylko Kaczyński może nas zbawić, tak jak nas kiedyś Piłsudski zbawił.

via Android
  • 0
@Del nooo podobnie, wszyscy to złodzieje i szpiedzy tylko nie PiS, a tak to zamknij mordę i idź do Tuska niemca bo on ci da xD