Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć robotę/staż czy coś. Przecież to już koniec eldorado, co ma zrobić biedny student robak? Nawet kolega co sobie jakieś projekciki klepie i umie z 5 razy więcej niż ja, mimo poszukiwań, nic nie znalazł na wakacje

#naukaprogramowania #programista15k
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Serendipity_: nie macie biura karier na uczelni? Możecie uderzać też bezpośrednio do dużych korpo, może będą otwierać niedługo nabory na wakacyjne praktyki
  • Odpowiedz
@Serendipity_: iść do biura karier jak @moll powiedział. To, ze studia nic nie dają to bootcampowe copium wdychane w litrach sześciennych na godzinę. Obecnie jeśli nie studiujesz a aplikujesz na staż IT to twoje CV idzie w 99% przypadków do śmietnika. Polecam też zainteresować się eventami różnego rodzaju, na mojej uczelni w ciągu roku były dwa targi pracy. Łapałem tam sporo kontaktów z rekruterkami, potem można było się na
  • Odpowiedz
@Serendipity_: na mojej uczelni bylo tak, ze jak trzeba bylo isc na praktyki to kazdy wiedzial jakie firmy rekrutuja i sie po prostu szlo. Jak sie nie dostawalo do tych lepszych to taki comarch bral na staz jak leci. Serio cos sie zmienilo od tego czasu?
  • Odpowiedz
@Serendipity_: Jak znaleźć "robotę/staż czy coś"? Bądź jak Malala7. Użalanie się nad sobą latami na tagu, aż w końcu wziął za siebie odpowiedzialność. Teraz kończy infę na elitarnym wydziale, dostał awans po praktykach i znalazł dziewczynę. Można? Można.
  • Odpowiedz