Wpis z mikrobloga

jaki najlepszy plan na wypadek wojny w pl? Jak szybko sie zwinac z polski? Najlepiej pewnie by miec obywatelstwo innego kraju (niewykonalne) -ale jakie sa altenratywy? Myslicie ze granica z niemcami zostanei szybko zamknieta? Czy np po terenie UE bedzie mozna sie swobodnei poruszac jakis czas nawet jak wojna bedzie wisiala w powietrzu? Generalnie mysle dolarach w gotowce i jakims koncie w zagranicznym banku - jakim? revolut? #wojna #ukraina
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bandera do momentu ogłoszenia poboru nie będzie problemu z wyjazdem. Nikt nie będzie cię ganiał po hiszpańskich wyspach czy Tajlandii. Idę o zakład że nawet w UK będziesz mógł siedzieć bezpiecznie i nikt cię pod przymusem nie wyśle na front. Wojna nie wybuchnie nagle, najpierw pod pozorem ćwiczeń czy innych działań zgromadzą wojska pod granicą i to będzie moment by się zawinąć. Obserwuj dzieciaki polityków bo one jako pierwsze zawinął się
  • Odpowiedz
Ja jestem psychicznie chory i danie mi broni to jakby dać akacza małpie więc no, wy se walczcie ja sobie wyjadę a jak wygracie to będę odbudowywać kraj. Nie no bez przesady nie wrócę za chiny ludowe ((oo))


@Wanzey: Damy cię do oddziału wykrywania min ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@bandera: byle za granicę Polski, a potem Azja lub Afryka przed mobilizacją robaków. Z cywilizacji nas deportują, a w Bantustanie to nie będzie się opłacało nas szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz