Wpis z mikrobloga

Luźne spostrzerzenia z pasterki, duże miasto, cały kościół wypełniony ludźmi, mnóstwo młodych par z dzieciakami

Najbardziej rzucający się czynnik to był WZROST facetów

Przeanalizowałem jakieś 30 młodych par z dziećmi w dzień wigilii na pasterce, generalnie wnioski dość zbieżne do blackpillowskiej nauki,
WIększość facetów miała więcej niż 180, średnio 185 , na 30 par może z trzech miało 180, cała reszta wyższa. Dodatkowo kilkanaście facetów to były prawdziwe wzrostaki po 190. Jeżeli chodzi o niskich facetów z żoną i dziećmi to widziałem jednego 175 TO WSZYSTKO. Przegrywów typowych nie widziałem, żadnego faceta z żoną i dziećmi co ma 170 lub mniej również.

Wśród starszych małżeństw był cały przekrój społeczeństwa byli zarówno wymaxowani goście po 40 czy 50 lat ale spokojnie zaliczający sie do czadów w swojej grupie wiekowej którzy mieli >180, ale byli też typowi normicy, również ulani goście ze szczupłymi partnerkami, nawet było paru gości z 170 cm którzy mieli dzieci i żony co mnie zdziwiło

Smutną prawdą jest że wśród dzisiejszych par ewidentnie kobiety preferują wysokich powyżej przeciętnej facetów.

Jeżeli chodzi o mordy to było kilku gości co 180 czy 190 mieli ale z mordy ewidentnie poniżej przeciętnej aczkolwiek próbowali oni nadrabiać zadbaniem typu, idealnie dopasowane ubrania, fryzura i broda idealnie obcięta od Barbera.

Wzrost widzę że jest najbardziej dominującym czynnikiem wśród dzisiejszych związków oraz w kontekście posiadania dzieci, morda jeszcze ujdzie ale 170 już niestety nie

#blackpill
#zwiazki
#rozowepaski
#przegryw
  • 8
@gnomol: to racja. Ja jestem ulany ale mam morde znosna, gadke i gruby portfel. Wystarczy dla wiekszosci kobiet. Zaniedbalem sie przy zonie, bo wygodnie i pewnie. Ale w kazdej chwili moge wrocic na silke. a wzrostu ani szpetnego ryja sie nie poprawi tak latwo.
@PanieAreczku Nigdy się nie poprawi. Jest sporo grubych gości z atrakcyjną twarzą i oni mają powodzenie. Niscy z brzydką twarzą nawet dobrze wyrzeźbieni nie mogą znaleźć pracy w kołchozie , gdy jest większe bezrobocie. Często nawet nikt nie zauważa, że oni ćwiczą, bo bez koszulki nikt nawet nie zauważy. Widać tylko brzydkiego ryja i niski wzrost.