Wpis z mikrobloga

i żebyś czegoś się nauczył gamoniu


@gr00by: wypraszam sobie takie wycieczki personalne... już widzisz dlaczego nazwałem cie gimbazą?

i powiedz mi, czego można się z tego nauczyć, skoro twierdzisz że to możliwe?
@Gacrux: już nie zrozumiesz... wbrew pozorom nie napawa mnie to optymizmem w przyszłość... wracaj do swojego świata... Pochwal się jak Ty to odebrałeś będziesz motywacją dla kumatych że idą dobrą drogą...
@gr00by: skąd możesz wiedzieć czy zrozumiem, skoro nawet nie próbowałeś niczego wytłumaczyć?

Ja to odebrałem jako tekst gimbazjusza w stylu: "nie warta jest wiedza, a kreatywność" albo coś na podobnym poziomie #!$%@? umysłowego.
@Gacrux: A zapytałeś jak to odbieram bądź bym Ci to przedstawił czy z góry poszedłeś w pojazd.... Dzieci mają największe predyspozycje do poznawania tworzenia łączenia niezmącone zgniłym światem dorosłych... Gdyby edukacja narzucanie celów życiowych które opierają się na pozbawieniu ich tych cech dorosłyu dzieciak mając swój skill + nieobiektywne poznanie świata już dawno bylibyśmy 300lat do przodu... ale to moje gimbazowe odczucie.. art ma to do siebie że może być interpretowany
@gr00by: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, łap trochę przecinków.

ale to moje gimbazowe odczucie


odczucie


@gr00by: zamieniasz się w babę gdy zaczynasz gadać o odczuciach i emocjach...


Gdyby edukacja narzucanie celów życiowych które opierają się na pozbawieniu ich tych cech dorosłyu dzieciak mając swój skill + nieobiektywne poznanie świata już dawno bylibyśmy 300lat do przodu


@gr00by: nic nie rozumiem z tego zdania i nawet nie chce mi się dociekać, co tam chciałeś napisać.
@Gacrux: Jestem 30 letnim małolatem nie zważam na formę nie zważam na łopatologiczne wytłumaczenie tego...

'zamieniasz się w babę gdy zaczynasz gadać o odczuciach i emocjach...- baba gimbus


to nie kreatywność posuwa świat do przodu


tutaj już się zaprezentowałeś wystarczająco więcej ta rozmowa nie ma sensu...

Ty o mnie usłyszysz na pewno ale wątpię byś Ty miał czynny wpływ na zmianę losów tego świata.. 3maj się i jedno na + jesteś
Jestem 30 letnim małolatem nie zważam na formę nie zważam na łopatologiczne wytłumaczenie tego...


@gr00by: o #!$%@? stary xD

Ty o mnie usłyszysz na pewno


@gr00by: przestraszyłem się nie na żarty

jesteś cholernym motywatorem do bardziej intensywnych refleksji


@gr00by: zamiast do refleksji, weź ty się lepiej do nauki albo idź na siłownię grubasie
@Gacrux: gruby nie gruby móglby ci przypier&&&& ale uczą mnie panować nad sobą i unikać hejterów... Sprzedam Ci V na wszelki wypadek gdyż podejrzewam że zamierzenie wciągnąłeś mnie w tą dyskusję...Pa koteczku:)
gruby nie gruby móglby ci przypier&&&&


@gr00by: tutaj parsknąłem śmiechem motzno

brodę na szyi też masz?

podejrzewam że zamierzenie wciągnąłeś mnie


zamierzenie


@gr00by: czo? xD

do zobaczenia na bieżni xD
@gr00by: siłownia, bieganie, wspinaczki górskie, fotografia, polityka, wentylacja i ruchy powietrza, chłodnictwo, historia III Rzeszy, eve online, telefony komórkowe, jedzenie dobre żarcie, gotowanie dobrego żarcia, diety oraz wydatki kaloryczne, rzeźba
i tak gratuluje od roku nie dałem się wciągnąć w dyskusję... 100 ojro nagrody... Na super ciałko z #friendzone nie wyjdziesz... Także zainwestuj trochę w trendy_style ;]


@gr00by: czo?

mówisz że wszyscy szybciej cie olewają?