Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AIicja: Bo to zwyczajnie obrzydliwe, kalać białą rasę czymś takim.
Oni nawet sami z Afryki nie mogli wyleźć bez naszej pomocy.
Kobiety się na nich rzucają bo to "egzotyka" i oczywiście jak wiadomo, mają długie ping-pongi.
Zwyczajny zwierzęcy popęd seksualny powoduje to, że baby do nich biegają.
@AIicja: Wiem że bait, ale i tak łatwo odpowiedzieć - rasizm i zazdrość, ale głównie to ból tyłka, że Polki podobają się praktycznie wszędzie na świecie i każdego faceta mają na wyciągnięcie ręki, a Polacy nie mają powodzenia nawet u siebie w kraju.
Możecie mi wytłumaczyć dlaczego biali chłopcy mają taki wielki problem z tym że Polkom podobają się czarnoskórzy?


Nie raz słyszałam obelgii albo opinie od kolegów że "nigdy by nie chciał być z laską która była z czarnym". Sami macie tysiące różnych chorych fantazji a to że dziewczyna ma ochotę na kogoś danej rasy uważacie za jakieś #!$%@?. Może znajdźcie sobie murzynkę też czy coś. Nic tak nie odpycha kobiet jak kompleksy i
@AIicja Jednemu się podobają rude, drugiemu nie. Jeden lubi karlice, drugi grubaski. Z czym tu dyskutować skoro chodzi o preferencje i gust? Mi się nie czarnoskórzy nie podobają i uważam że to obrzydliwe
@choochoomotherfucker: też pasożytują, analogicznie. Natomiast matki z białym dzieckiem są traktowane jak trędowate przez normalnych facetów (nie desperatów), a co dopiero z mulatem.

Nie odnosiłem się do statystyk, nie podałem wartości liczbowych, ponieważ nie wiem o ich istnieniu.

Natomiast na wykopie panuje dziwna moda wpychania komuś czegoś, czego nie napisał - co dokładnie uczyniłaś i stworzyłaś sobie chochoła.
@HrabiaZet: myśli taka, że chciał ją królewicz z czarnego lądu, to jest gwiazdą.
Tylko ten królewicz jest 28 w kolejce do tronu z bocznej linii, bo ojciec jest królem, ale wioski, ma 6 żon, a do odziedziczenia w królestwie jest 8 krów w tym 2 kulawe
@AIicja: A mnie ciekawi dlaczego interesuje cię co myślą polscy chłopcy? Czyżby miało jakiekolwiek dla ciebie znaczenie ich zdanie? Czy zamiast cieszyć się, że ujawniają się słabi w tej kwestii mentalnie ludzie i możesz nie marnować na nich czasu, to ciebie ciekawi ich zdanie, przejmujesz się takim postrzeganiem i szukasz przyczyn? Widocznie sama podświadomie jednak traktujesz ich jako wartościowy wyznacznik i ma znaczenie dla ciebie ich zdanie. Sama widocznie postrzegasz siebie