Wpis z mikrobloga

Czy warto kupić maszynkę elektryczną?
Nigdy się nie goliłem taką. Do teraz maszynka na żyletki.
Ostatnio kupiłem szczoteczkę oral b oscylacyjna bo do tej pory używałem manualnej, i jestem bardzo zadowolony, może z zakupem golarki będzie tak samo? #golenie #modameska #niebieskiepaski
  • 9
  • Odpowiedz
@Knamga: warto, czasem jak nie ma czasu na tradycyjne golenie to szybciutko elektryczną przelecę i nie ma wielkiej różnicy, no może szybciej trzeba zabieg powtórzyć
  • Odpowiedz
@Knamga: Jak sam nie sprawdzisz to się nie dowiesz bo każdy ma inną skórę i zarost.
Ja sprawdziłem jednoazówki,golarkę foliową i głowicową,maszynkę na żyletki i zostałem przy ostatnim rozwiązaniu.
  • Odpowiedz
@Knamga zależy od zarostu. Niektórzy byli zadowoleni, ja próbowałem i to nie dla mnie. Nawet z tych modeli co inni chwalili. Zależy czy masz gęsty, gruby zarost, czy raczej słabsze/cieńsze włosy na twarzy. Jeżeli raczej słabsze i włosy są cieńsze to zapewne się opłaci.
  • Odpowiedz
@Knamga: ja przez wiele lat używałem elektrycznej. Żyletki bardzo podrażniały mi szyje. Generalnie elektryczną możesz ogolić się prawie tak samo gładko jak żyletką. Jednak dla mnie najlepiej sprawdziła się zwykła maszynka do włosów, goliłem się nią bez nasadki (teraz mam brodę). Zostawało mi takie 0.5mm, lubiłem nosić taki zarost i brak jakichkolwiek podrażnień
  • Odpowiedz