Wpis z mikrobloga

U mojego ojca już widzę poprawę po odcięciu od tvpis. Podobnie jak u tego króla z lotr, który przestał dostawać truciznę, która zatruwała mu mózg. Jak dzwoni to da się normalnie pogadać. Wcześniej było zawsze: widziałeś co ten zrobił, wymyślił, powiedział? Teraz to biedny nie wie co ma myśleć
#bekazpisu #tvpis
cieszynka - U mojego ojca już widzę poprawę po odcięciu od tvpis. Podobnie jak u tego...

źródło: C93Y

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz to biedny nie wie co ma myśleć


@cieszynka: I wtedy wchodzi on, cały na biało - Max Kolonko. I wyjaśnia jak NAPRAWDĘ świat wygląda. Ojciec doszedł do punktu nemezis.
  • Odpowiedz
@cieszynka: Zaraz się zapyta jak ogarnąć TV Republika, Trwam i parę portali na YT, gdzie panowie z piwnic będą nadawać o oblężeniu i uciśnieniu biednej Polski.

W sumie zabawne i przewrotne, bo circa 10 lat temu też to wszyscy przerabiali i to młodzi ludzie nakręcili pisowskie media i tego typu klimaty. Korwiniarze, narodowcy, pisowcy, katotalibany i jeszcze bardziej skrajne odłamy - wszyscy jak z jednej rodziny.
  • Odpowiedz
@cieszynka: zazdrość, ja przed świętami wchodzę do domu moich rodziców i wita mnie TV Republika na ekranie telewizora. Całe święta widziałam staruszków śledzących stronę internetową tvr.
Ich syndrom oblężonej twierdzy jest teraz jeszcze poważniejszy, bo uważają, że nie tylko nie mogą już nigdzie wyrazić swoich poglądów (w pracy mają oboje większość przeciw PiS), to jeszcze nie ma już wolnych mediów i komuna wraca. Jedne z najgorszych świąt w moim życiu.
  • Odpowiedz
  • 4
@Returned: raczej nie słyszał o republice, internetów nie ogarnia. Też raczej nie ogarnia za bardzo co się dzieje. Został odcięty bez wyjaśnienia. Za tydz pewnie się zobaczymy to podpytam jak mu się podobają zmiany ;)
  • Odpowiedz