Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: w wersji Tibii 7.1 istniał coś takiego jak Amulet of Life, kosztował 5cc i chronił od utraty lvla, skilli, przedmiotów i w dodatku nie znikał po śmierci więc był bardzo OP jak nawet na dzisiejsze czasy

Cipsoft w już kolejnym update 7.2 postanowił go zastąpić aolem plus 5 blessami które same w sobie obniżały tylko utratę expa po dedzie a nie jeszcze ekiwipunku jak teraz

W dodatku w 7.1 mechaniki potworów były bardzo ograniczone, nie trzymały dystansu od gracza (dlatego Warlock podchodzi na ss) nie przerzucały się na innych graczy, nie uciekały na red hp co oczywiście zmieniono także w 7.2 gdzie dodano również różne kolory plecaków bo do tej pory był tylko jeden :)

#tibia #ciekawostkitibia
Herato - Ciekawostka: w wersji Tibii 7.1 istniał coś takiego jak Amulet of Life, kosz...

źródło: IMG_3347

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
nie ma aola w tibii? To jest coś innego co chroni przed utratą itemów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę czasu już w to nie gram xd


@Winden: Nie wiem jak teraz, ale jak grałam to było tak, że był aol, były też blessy. Jak kupiło się wszystkie blessy, to aol niepotrzebny, bo i tak szansa na utratę eq była 0%. Koszt blessów rósł wraz z levelem, a
  • Odpowiedz
@not_me nieee, musiales nosic blessy plus aola zeby byc pewnym na 100 procent

Aol chronił cale eq, a blessy zmniejszaly strate expai eq (nie całkowicie).

Ja pisze jak cos o latach okolo 2007
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty

@Herato: ta gra miała klimat ale zdecydowanie za dużo wymagała pracy, nawet nie gry a dosłownej pracy


O tak, lubiłem expić, ale jak się tak z 80lvl przekroczyło, przynajmniej tak mi się teraz wydaje, to z przyjemnego expienia, gra się zamieniała w niekończącą się robotę
  • Odpowiedz
@Herato Amulet of Life znikał normalnie w momencie śmierci, ale mimo to i tak był zbyt OP, gdyż w Tibii 7.1 nie istniał system skulli oraz automatycznych banów za nadmierne PK. Dodatkowo mag był wówczas najpotężniejsza klasą i zadawał chore obrażenia, więc podstawowa technika na wojnach był mag wbiegający w przeciwnika z AoLem i walący UE do utraty many albo do śmierci. Padnij-UE-powstań. Każdy taki atak to można było na spokojnie zabić
  • Odpowiedz