@szef_foliarzy: A w sumie jest jakieś wyjaśnienie, w jaki sposób takie pisanie ma obrażać wyborców PO? Bo mam wrażenie, że świadczy jedynie o widocznych brakach intelektualnych piszącego, ale może czegoś nie dostrzegam
@Diakrytyczny: No wiadomo, że to świadczy o piszącym. Natomiast mnie to strasznie bawiło i w taki sam sposób odpisywałem pisowskim trollom na różnych forach, w komentarzach itp.czyli PO pisane wielkimi literami we wszystkich słowach.
Rozumiecie, że jakieś baby prowadzą kursy ujeżdżania piłki z latarką w p-----e? I to jest wszędzie. W Polsce, w Rosji, we Włoszech. Na Instagramie takie filmy. P------e jak dla mnie. I mają latarki w cipie. Latarki. Ruchy posuwiste.
#tvrepublika #tvpis
źródło: IMG_2050
PobierzPS Ciekawostka: w słowie POdPOmPOwać można a trzy razy POwiększyć "PO"