Wpis z mikrobloga

#usa #biden #trump #wybory #prezydent

Każdy rok administracji Bidena był porażką dla USA - były doradca Trumpa

Za każdym razem, gdy Demokraci wysuwają kolejne oskarżenia przeciwko Trumpowi, jego poparcie rośnie. Dlatego też, zdaniem byłej doradczyni prezydenta USA Kellyanne Conway, Biden powinien skupić swoje wysiłki nie na wsadzaniu Trumpa do więzienia, ale na "uchwalaniu lepszych praw", aby wygrać wybory.

W wywiadzie dla Fox News polityk zauważyła, że administracja Bidena przyniosła jej krajowi "tylko ból i cierpienie". Jeśli chodzi o politykę zagraniczną, na każdy rok administracji Bidena przypada jedna "porażka": Afganistan w 2021 r., Ukraina w 2022 r., Izrael w 2023 r. i potencjalnie Tajwan w 2024 r.
smooker - #usa #biden #trump #wybory #prezydent 

Każdy rok administracji Bidena był ...

źródło: 1000005572

Pobierz
  • 11
@smooker:

Powrót Trumpa do władzy będzie jak powrót PiSu w roku 2015 do władzy w Polsce - Trump będzie demolował prawo, praworządność, niszczył fundamenty ustroju demokratycznego. Będzie się też mścił na przeciwnikach politycznych.
I on to wszystko sam zapowiada, nie kryje się z tym.
I przed tym ostrzegają nawet jego byli doradcy.

Powtórne rządy Trumpa będą dla Ameryki taką samą katastrofą, jaką były ostatnie powtórne rządy PiSu dla Polski
@spere: hui z Ameryką, rządy Trumpa mogą być katastrofą dla Ukrainy a tym samym dla nas samych.

Ja mam pomysł, a może by tak Biden wreszcie ruszył dupę i zrobił coś z tymi imigrantami na granicy? Bo jak na razie to granica jest gorzej strzeżona niż u nas za pisu xD

Adm. Bidena nie umie zdobyc głosów ludzi to próbują Trumpa uwalić sądem. Super rozwiązanie bulwy, przez was Trump wygra jeśli
@hansschrodinger

@spere: hui z Ameryką, rządy Trumpa mogą być katastrofą dla Ukrainy a tym samym dla nas samych.


Ja mam pomysł, a może by tak Biden wreszcie ruszył dupę i zrobił coś z tymi imigrantami na granicy? Bo jak na razie to granica jest gorzej strzeżona niż u nas za pisu xD


Adm. Bidena nie umie zdobyc głosów ludzi to próbują Trumpa uwalić sądem. Super rozwiązanie bulwy, przez was Trump wygra
@deziom: w tym przypadku to jest próba uwalenia. nie mają na niego nic co miało by jakąś większą wagę.

abyśmy się dobrze rozumieli - ja chcę aby on przegrał albo aby najlepiej zniknął z wyścigu. Trump to kłopoty dla Polski.
W wywiadzie dla Fox News polityk zauważyła, że administracja Bidena przyniosła jej krajowi "tylko ból i cierpienie". Jeśli chodzi o politykę zagraniczną, na każdy rok administracji Bidena przypada jedna "porażka": Afganistan w 2021 r


@smooker: prawicowe media manipulują faktami? Nowe, nie znałem