Wpis z mikrobloga

@Jamniki2: Nie wierzę że ta pseudo fundacja jeszcze funkcjonuje. A co jeszcze dziwniejsze, to fakt że cały czas poszerzają swoje wpływy. Pamiętam ich akcje jak odebrali konia policjantce - cała ta akcja oraz wszystko dookoła śmierdzi #!$%@? wałkiem. Dowiedziałem się o nich pierwszy raz przez przypadek, kiedy moja dziewczyna oglądała ich relacje na insta. Spytałem jej kim jest ten psychopata i dlaczego próbuje wzniecić lincz na jakiejś starszej babce, która źle
@Djuk94: xD podziwiam, że po pół roku lub więcej pamiętasz dyskusje o Diozie z moim udziałem. Ponownie podkreśle, że powiązań z Diozem nie mam i powiem, że czekam na DOWODY. Poprzednio, gdy pojawiła się o nie prośba, to dyskusja się urwała :)
@Bigticket: nie lubię się udzielać, głównie czytam. Dioz obserwuje od dawna i to mnie skusiło do udzielenia się w tym temacie, bo nie lubię obrzucania kogoś gównem przy jednoczesnym braku konkretnych dowodów. Wierz mi lub nie, twój wybór :)
@Jamniki2: masz tam moją odpowiedź :) tabelka mówiłaby cokolwiek, gdyby została zestawiona z kosztami innej fundacji. Sama nie mówi mi wiele, bo założę się, że zarówno ja jak i ty nie mamy zbyt rozległej wiedzy o kosztach prowadzenia fundacji.
@Heavenx myślę że 1.2 miliona na pensje dla kilku pracowników z 6 milionów wpłat to nie jest normalna wypłata :) to nie WOŚP że pracuje przy tym setka ludzi, tylko kilku gówniarzy. Mam nadzieję, że temat się rozgłośni, sam to zrobię po raporcie finansowym z 2023 bo czuję że tam będą większe jaja o wiele
@Jamniki2: "tylko kilku gówniarzy" i od razu widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Fundacja ma dwa ośrodki i pod opieką mnóstwo psow. W schronisku w moim mieście pracuje kilka osób, nie licząc wolontariuszy, a psów jest na pewno o wiele mniej.
Już przy 20 osobach pensja to 4 tys miesięcznie.
Nagłaśniaj, ale warto najpierw sprawdzić i zobaczyć, czy faktycznie jest co, bo w mojej opinii wciąż nie ma dowodów