Wpis z mikrobloga

to nie są gorzkie żale i nie zamierzam tego tagować. dlaczego na wykopie panuje takie chamstwo? dlaczego każdy komentujący tu szczeniak pozwala sobie na chamskie odzywki, wulgarne obraźliwe? niby wypok kreuje się na mega społeczność inteligentnych ludzi z poczuciem humoru, klasą, ciekawymi poglądami. a wystarczy jeden wpis lekko nie po linii większości i już zaczyna się chamska jatka. skąd to sie bierze? serio jest tu aż tylu chamskich nołnejmów?
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takasobie: A co to jest? Jak nie obrażanie? Musisz w takim razie zamieścić w profilu tabelkę z obelgami, co jest obraźliwe, a co nie ;)

Btw. napisanie, że ktoś nie ma jaj jest ok, ale jak ktoś wyżej napisał tagujtogowno, to jesteś oburzona. Nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@takasobie: a myślisz, że ja wiem kim ty jesteś, ba!, że ktokolwiek wie? Część osób pewnie kojarzy jeszcze emoquit sprzed kilku dni,a teraz znowu robisz z siebie idiotkę kolejnym głupim wpisem :D
  • Odpowiedz
@takasobie: sporo masz racji, ale wedlug mnie bierzesz kilka rzeczy zbyt powaznie, taka tu mamy spolecznosc, masz kilka opcji: opuscic ja,dostosowac sie lub biernie obserwowac, ja wybralem cos pomiedzy 2 a 3, lubie wypok, smiesznie tu jest, ma swoj specyficzny klimat i jest to w w jakims stopniu zamkniety krag ludzi
  • Odpowiedz
@takasobie:

Wieczna beka z ludzi, którym gdy coś nie pasuje, to zamiast zamknąć kartę i znaleźć sobie inne zajęcie w internecie, to muszą, ale to MUSZĄ płakać, jakie to miejsce x jest niefajne bo obrażają, oczywiście ten wpis musi zamieścić na portalu x, no bo gdzie k---a indziej. Jak wdepniesz w g---o, to zaczynasz się w nim tarzać i krzyczeć wszystkim dookoła "patrzcie, wdepnęłam w g---o!"? Przykro mi, ale to
  • Odpowiedz