Wpis z mikrobloga

Ciekawa sytuacja, odpaliłem sobie Tv Republika, był jakiś salonik Ziemkiewicza (xD). Spodziewałem się 100proc jechania z nowym rządem, a tu było więcej jechania po PiSie.

Między innymi padły tezy, że pisowska propaganda w tvp była "siermiężna, betonowa i trafiała tylko do betonu, betonując ich coraz bardziej, a normanych (sic!) odpychała I impregnowala".
Mówili też że KO będzie miał problem z obsadzeniem spółek skarbu państwa, bo ich struktury dobrze radzą sobie w komercyjnym świecie, mają swoje biznesy, dobre posady i nie będą chcieli rezygnować na rzecz niepewnych posad.

Na trzech gości tylko jeden był turbo propisowski. Panowie po przekątnej lewy dolny prawy górny często negowali bzdury pana króla, a Ziemkiewicz musiał nawet ich tonować w neutralno pozytywnej ocenie KO. Wiadomo zdarzały się odpaly, ale nie tego się spodziewałem.

#polityka #tvpis #tvrepublika #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
olo1917 - Ciekawa sytuacja, odpaliłem sobie Tv Republika, był jakiś salonik Ziemkiewi...

źródło: 1000009943

Pobierz
  • 4
@olo1917: Oglądam ten program od jakichś 3 miesięcy i zawsze tak jest. Zaskakująco przyjemnie sie to ogląda, bo są tam też rozumni pisowcy (albo też prawicowcy). Dobra odtrutka od siedzenia w bańce "liberalnych" mediów.

Po obejrzeniu tego programu, stwierdziłem, że może ta tv republika nie taka zła i odpaliłem ichniejsze wiadomości i o ja #!$%@?, tragedia xD
@olo1917: Ziemkiewicz to pisowiec, który ma więcej niż dwa zwoje mózgowe. To, że jedzie po pisie, nie wynika z tego, że pisu nie popiera i się z nim nie zgadza. To wynika z tego, że dostrzegł jak #!$%@? i amatorsko to robią, przez co stracili władzę.