Wpis z mikrobloga

Nie dosc ze Zelensky na nas pluje to jeszcze Ukraincy kradna pomoc humanitarna, i kupuja drogie fury a na dodatek wspieraja kult Bandery. Jak pomagac temu krajowi i patrzec w lustro? Niech ktos mi powie. I nie jestem ruskim agentem uprzedzajac niektore odpowiedzi. syrius klestion
Wiem tez ze gdybysmy nie pomagali tej ukrainie to rusek stalby juz pod nasza granica a u nas od tamtego roku byla odwieszona zasadnicza sluzba wojskowa. Patowa sytuacja ()

Myslalem ze wojna zmieni ludzi na Ukrainie(elit rowniez) jednak piniondz wygral jak zawsze.
#ukraina #wojna #rosja #polityka
PABLO__ESCOBAR - Nie dosc ze Zelensky na nas pluje to jeszcze Ukraincy kradna pomoc h...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 2
@PABLO__ESCOBAR: jedna sprawa to politycy i oligarchowie na to nie mamy wpływu musimy wywierać nacisk na naszych polityków by oni wywierali nacisk na ukraińskich polityków druga to żołnierze walczący i umierający na froncie i tych trzeba wspierać i pomagać bo oni są tymi którzy faktycznie sprawiają że możemy teraz żyć swoim życiem zamiast martwić się o pobór do wojska ważne by oddzielić te dwie sprawy grubą kreską
@PABLO__ESCOBAR: jeśli w obliczu zagrożenia istnienia własnego państwa w dalszym ciągu interes oligarchów zbożowych ma priorytet nad interesem narodowym (nie obrażanie Polski, nie kręcenie wałków na transporcie, nie rozkradanie pomocy humanitarnej i wojskowej) to znaczy, że ten naród nie zasłużył na własne państwo - tak jak Polska w XVIII wieku