Wpis z mikrobloga

Cześć wykop!

Mamy 53/92 dzień #grubyzaklad z @buchajacy_rog

Dziś na wadze: 93 kg

Dla nowych: 183 cm wzrostu, 36 lat, start 02.11.2023 z 105.6 kg

Wczorajsza trasa przebiegła pomyślnie, okno żywieniowe utrzymane. Zrobiłem sobie sałatki i popijając herbatkę obserwowałem jak różowa wcina whopery w burger kingu a młody fryty - bez żalu. Jedna sałatka była przegryzana kabanosami, druga była z tuńczykiem, różniły się tylko "wkładką mięsną".

Na kolację były jajka, chleb, kabanosy i warzywa. Cały dzień zamknięty na 2050 kcal

Wagę będę podawał na podstawie wagi starszej ode mnie ale o dziwo dziś zgadza się z poprzednimi odczytami.

Dziś wigilia więc wieczorkiem będzie skubanie wszystkiego po troszeczku żeby nie przegiąć. Postaram się wszystko policzyć ale z dokładnością mogę być lekko odhylony od normy.

Życzę wszystkim wesołych, radosnych i ciepłych świąt w domowym zaciszu, trzymajcie się tam i uważajcie na serniczka. Skrada się cicho i powala znienacka :)

#gapiszmisienabebech dla atencji
hdeck - Cześć wykop!

Mamy 53/92 dzień #grubyzaklad z @buchajacy_rog

Dziś na wadze: ...

źródło: temp_file6605500658472742614

Pobierz
  • 6
@hdeck: fajnie widać progres, propsy. Z ciekawości - czy zdjęcie z tego i poprzedniego dnia (23.12 i 24.12) robiłeś mniej więcej o tej samej porze? Bo wizualnie widać bardzo dużą różnicę (wypchnięty bebech dnia poprzedniego).
via Android
  • 1
@LosoweZnaki zawsze staram się robić o tej samej porze ale akurat to z bębnem było zrobione koło 6 rano bo wyjeżdżałem i byłem mocno wodą opity poprzedniego wieczora po siłowni, więc bęben wywaliło. Nastepny dzień to już w domu rodzinnym koło 8 rano, tak jak reszta zdjęć i bez wypijania 2-3 litrów wody przed snem.