Wpis z mikrobloga

Zmieniłem robotę, pracuję teraz głównie w nocy godziny nieregularne, przez to zegar biologiczny zaczął szaleć. Kładę się spać 22 wstaje 2:30 potem do 5 nie śpię. Jak już zasnę to śpię do 14. Dziś wstałem na siłę koło 9 przemęczyć się do wieczora, żeby przespać noc. Koło 20 złapała mnie godzinna drzemka. Aktualnie 4:14 a ja spać nie mogę i nie jestem zmęczony.
(°°

Tydzień urlopu przede mną, chłop by w dzień coś porobił a nie przespał cały urlop.

Jakieś rady od zegarmistrzów biologicznych? ( _)
  • 5
@Czik400: ja jestem na urlopie już tydzień, pracuje 8 - 16, o 3:15 zachciało mi się siusiu, no i od tej pory czuje mocne zmęczenie ale nie mogę zasnąć bo wzięła mnie frustracja związana z pracą. Więc zacząłem czytać Mirko...
@WMPP akurat smartfon i wykop gdzie masz sporo treści do scrollowania nie pomaga, ale bez smartfona też nie idzie usnąć. W twoim przypadku pomagało mi liczenie od 100 w dół ( żeby znużyć umysł i odsunąć myśli) i relaksowanie całego ciała, zazwyczaj do 1 już spałem. Może Tobie pomoże bo na mnie niestety ostatnio nie działa.
@Czik400: co 10 liczb znów mi wracają myśli niedające spać. Akurat smartfon pozwala zaśmiecić głowę innymi myślami, co odgania niepokojące mysli