Wpis z mikrobloga

@thestructor nic, ludzie po prostu lubią trzepać sobie do kart które mają jako first owner i na koniec gry wstawiają je gdzie się da ze statystykami typu 1500 meczów 2000 goli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bielawski co Ty chłopie wymyslasz XD to są cheaterzy, nawet nie biorą pauzy i wychodzą z meczu, gdyby było tak jak mówisz to by normalnie pauzę brali. Odklejka poszła widzę
@amn1337 przecież op nie napisał nic że nie biorą pauzy tylko, że od razu wychodzą z meczu, czemu tak agresywnie mireczku XD Mi się jeszcze ani razu nie zdarzyło, żeby ktoś wyszedłem z meczu podczas wczytywania składów.
@Bielawski napisał, że rozpoczyna mecz i od razu rozłącza i ma analizowanie meczu. To w ten sam sposób działa od co najmniej 2013 roku, bo zarówno w fifie 14 jak i fifie World było pełno takich "bociarzy" tylko wtedy identyfikowali się różowymi avatarami na potrzeby trainera
@amn1337 przecież, że rozpoczyna mecz, rozłącza i ma analizowanie meczu napisał w drugim poście, po tym jak mu odpowiedziałem, masz umiejętności analityczne na poziomie dwulatka czy jak?
Ja nie grałem w jakieś wysrywy typu fifa world i przede wszystkim nie gram na dziadowskim pececie więc mnie akcje "bociarzy" przez większość żywota fify omijały. Odkąd połączyli PC z konsolami, to zdarzyło mi się kilka razy trafić na akcje pokroju zrobienie mi freeza jak