Wpis z mikrobloga

#jakieauto #motoryzacja #samochody Myślę nad pierwszym samochodem. Z początku zastanawiałem się nad wzięciem jakiegoś #seat leon w leasing ale jak zobaczyłem 130k to chyba podziękuję. Co myślicie o #mercedes w204 polift. Zawsze mi się podobały a i z tego co czytam to są raczej bezawaryjne. Czy polecacie jakieś alternatywy? Musi być automat. Tak do 60-70k najlepiej, może być mniej
  • 4
@pionas1337: Trochę nie rozumiem co ma kwota 130k do leasingu. Przecież byś nie zapłacił takiej kwoty od razu, a sama kwota którą byś zapłacił sumarycznie byłaby mniejsza, a jaka konkretnie - uzależniona na jaki czas w leasing.

Alternatywą jest kupienie lub wzięcie w leasing tańszego auta. Wciąż są auta poniżej 100k.

A kupując 10-16-letniego Mercedesa licz się z możliwymi wkrótce nadciągającymi wydatkami. Tym bardziej, że tymi Mercedesami się jeździ jak najbardziej,
@pionas1337: polift czyli 1.8CGI 7G-tronic. Nie są tak bezawaryjne jak 1.8 kompressor + 5G-tronic, ale ogólnie spoko auta. Nie rdzewieją, o ile bezwypadkowe bądź dobrze naprawione.