Wpis z mikrobloga

@Rifle: IE bardzo dobrze działa i dlatego nie korzystam z innej. Ten system ma trochę wad, ale na pewno nie jest to przeglądarka. Radzę bardziej się zapoznać z systemem jak chcesz z niego szydzić.
  • Odpowiedz
@Rifle: Od kiedy ilość przeglądarek jest wyznacznikiem dobrego systemu?

Na #!$%@? mi pierdyliard browserów, na których większość stron działa i wygląda inaczej? Żebym miał alternatywę? Spoko, miałem ją jak wybierałem system.

Wystarczy jedna przeglądarka, na której wszystko działa (przynajmniej to co potrzebuję), a mobilny IE jest bardzo poczciwy, gdyż nie miałem z nim do tej pory żadnych problemów. No chyba, że chcesz otwierać pełnoprawne aplikacje internetowe na telefonie. Wtedy mi
  • Odpowiedz
@ReY1990: >Jestem webdeveloperem. Kto nie ma teraz argumentów?

O #!$%@? stary tak bardzo pro xD Kompiluję jądro na Linuxie to znaczy, że jestem twórcą systemu i wiem o nim wszystko? xD
  • Odpowiedz
@Rifle: I to jest twoja odpowiedź na moje argumenty?

Powiem krótko: weź #!$%@? do swojego androida i nie brudź opinii ludziom, którzy mogą się pokłócić o systemach mobilnych na serio.

Mianuję cię jako najżałośniejszego trolla, jakiego do tej pory widziałem pod moim tagiem. Już więcej uwagi ode mnie nie otrzymasz.
  • Odpowiedz
@ReY1990: Gdybyś nie zauważył, korzystam z iOS :D Z Androida też, ale rzadko. Wyczuwam duży ból dupy webdeveloperze xD O #!$%@? taki pro zawodnik, pochwal się jeszcze czymś, niezła beka xD
  • Odpowiedz
@Rifle: #!$%@? chłopie. Ty masz badania jakieś już umówione? Bo czajnik Ci aż paruje od głupoty. Wbij sobie do google calendar, żebyś nie zapomniał.
  • Odpowiedz